Graag een BAG-import van huis in aanbouw te Haaften (gespot gisteren, BAG nog op bouwvergunning verleend)
Enggraaf 29-01
https://osm.org/go/0EvPMK4Wx–?m=
Alvast bedankt!
Ik kwam deze twee opmerkingen tegen:
https://www.openstreetmap.org/note/2844494
https://www.openstreetmap.org/note/2844492
Kan iemand de gebouwen importeren? Ze zijn zichtbaar op satellietfoto’s
BAG 0867100000044513 en 0867100000043682
Alvast dank
Graag import van Beverlanderhof 28 Ter Aar
Even op verzoek van startende mapper
https://www.openstreetmap.org/note/2844682#map=19/52.16344/4.70801
In de BAG is het nog niet ingemeten dus wellicht nog aanpassen. In Quick Ortho 2021 is het gebouw goed te zien… anders pas ik het zelf wel aan na import
BVD
eggie
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=111462237
Ik heb hem niet aangepast, ongerept uit BAG.
Frank… bedankt … ik pas het voorlopig wel aan mbv quick ortho.
Verzoek import BAG ID 0855100000713463 (Schoorstraat 4 47 Udenhout). Momenteel staan er 2 oude panden nog in OSM op deze plek: https://www.openstreetmap.org/way/571085189 en https://www.openstreetmap.org/way/590555376.
Graag een BAG-import
Hier is de bouw van een appartementengebouw begonnen, bij de Genteldijk in Geldermalsen
Daan graag eerst reageren op het bericht van Martin.
In de BAG staat ie op vergunning verleend https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=147310.185625&geometry.y=432696.5496875&zoomlevel=6&objectId=1960100003011641&detailsObjectId=1960010003006499
Op de luchtfoto van 7-9 zie ik nog geen bouwwerken, wel de voorbelasting. Weet je het dit keer zeker want ik begin mijn twijfels te krijgen van jou werkwijze.
Nabrander:
Op de kaart zie ik 3 anonieme opmerkingen https://www.openstreetmap.org/note/2862725 deze zijn m.i. uit jouw koker gekomen op de kaart. Jammer dat je niet met je profiel inlogt.
Ik weet het zeker, op 15 september werd de eerste paal geslagen. Ik ben er zelf nog gaan kijken. Ik zeg dit niet zomaar. Ik kijk eerst altijd op locatie
En ik heb geen bericht van Martin gehad
Daan, het bericht heb je in dit forum, dat jij frequenteert, kunnen lezen.
Gedaan.
Het Winkelcentrum Sterrenburg (Sterrenburgplein) in Dordrecht is inmiddels uitgebreid en heeft z’n definitieve vorm gekregen.
Graag BAG import
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.78674/4.67676
en aan het Deimospad is inmiddels ook woningbouw gepleegd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.78470/4.67490
BVD
eggie
Plotterweg 71 -131 Amersfoort ontbreken op dit gebouw.
71 is door startende mapper nu handmatig toegevoegd.
Import denk ik gewenst
https://www.openstreetmap.org/changeset/111629944#map=19/52.17392/5.41120
De een aantal oude adressen hardwareweg kunnen vermoedelijk verwijderd worden. (historisch)
BVD
eggie
Deel 1 gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=111632203
Met overlappende gebouwen (parkeergarage?) en wegen. Gaarne naar bevinden aanpassen Egbert.
Martin