Na het reverten kreeg ik in JOSM een flink aantal validatiefouten, waar ik niks mee kon oa over mixed nodes. Dus ik heb maar gewoon opgeslagen. Ik heb nog wel gekeken, maar dit was de enige changeset van deze mapper in dit gebied.
Maar als iemand, die de ins en outs van Groningen beter kent dan ik, nog eens een blik hierop wil werpen, heel graag.
Dat zijn nodes die op dezelfde locatie coördinaten liggen/hebben.
Wanneer je later dezelfde node (deel polygon, way) terug kopieert dan liggen ze op elkaar.
(Dat gebeurt waarschijnlijk ook als je revert.)
Op te lossen door op de JOSM button FIX met sleutelicoon te drukken, waarna er 1 node over blijft.
Hier een pedestrian area polygon aan het building polygon vastgemaakt.
(Helaas is de ene wel, de andere node niet goed aangesloten, nauwkeurigheid van werken, het werken op een uitgezoomd zoomniveau verhoogt zulke zaken.)
Edit:
Validatie Josm
Als je tijdens het uploaden de opmerking krijgt over validatie fouten, dan zijn de eigen gemaakte veranderingen gevalideerd. Te zien in de validatie box.
Als je op de validatie button drukt dan valideert het gedownloade uit de actieve layer of alleen het geselecteerde uit deze layer.
Het ligt er net aan welke route van validatie hebt genomen/bekeken.