Op de laatste sat foto staat het oude pand nog; bouwgereed lijkt me niet in aanbouw. Er valt (nog) niets te importeren…
Martin 3a is een nieuw pand naast 3
Graag BAG import
Wolfswinkel 4 Sint Oedenrode
Status: bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/node/2796499020
Graag BAG import
Wolfswinkel 4 Sint Oedenrode
Status: bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/node/2796499020
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=110957511
Bij Rotterdam-Zuidplein is een nieuwe wijkje gebouwd, het Zuideparkhof en de data staat inmiddels in BAG.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.88443&mlon=4.48226#map=17/51.88443/4.48226
Zou iemand de data incl. de nieuwe huizen langs het Sablikapad willen importeren?
Bij Rotterdam-Zuidplein is een nieuwe wijkje gebouwd, het Zuideparkhof en de data staat inmiddels in BAG.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.88443&mlon=4.48226#map=17/51.88443/4.48226
Zou iemand de data incl. de nieuwe huizen langs het Sablikapad willen importeren?
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=110978475
Ook wat wegen door de huizen verwijderd; iemand lokaal kan het natuurlijk mooi afmaken;
Martin Borsje: Jvitegem:Graag BAG import
Vresselseweg 3a Sint Oedenrode
Status: Bouwgereed
https://www.openstreetmap.org/way/274989823Op de laatste sat foto staat het oude pand nog; bouwgereed lijkt me niet in aanbouw. Er valt (nog) niets te importeren…
Martin 3a is een nieuw pand naast 3
Graag BAG import voor een aantal huizen in Naaldwijk:
- Palesstraat 11A t/m 15
- Liberstraat 1 t/m 15
Graag een BAG-update van de volgende locaties:
Bruninksweg 5 Hengelo: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23403/6.80624
Columbus 5 en 6 Almelo: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.32264/6.63311
Alvast bedankt!
Zou deze ook nog even mogen:
"Aanvulling: en van bedrijfspand aan De Onderstal 13 in Beneden-Leeuwen, n.a.v. https://www.openstreetmap.org/note/2824485. "
Er ontstaat een nodeloze discussie over. Bedankt.
Wie kan een BAG-update doen voor een nieuwe wijkje in Dodewaard
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.91207/5.65064&layers=N
Graag een BAG-import voor dit nieuwe wijkje in Culemborg
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.94749/5.19129
Graag een BAG-import voor de nieuwe wijk Lanen in Rosmalen
Rond de straat Merbau zijn de bouw van nieuwe huizen begonnen. Het hek is van de dam.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.73980/5.35070
Graag een BAG-update van de volgende locaties:
Bruninksweg 5 Hengelo: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23403/6.80624
Columbus 5 en 6 Almelo: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.32264/6.63311Alvast bedankt!
Zou deze ook nog even mogen:
"Aanvulling: en van bedrijfspand aan De Onderstal 13 in Beneden-Leeuwen, n.a.v. https://www.openstreetmap.org/note/2824485. "
Er ontstaat een nodeloze discussie over. Bedankt.
Verwerkt
Wie kan een BAG-update doen voor een nieuwe wijkje in Dodewaard
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.91207/5.65064&layers=N
Gedeeltelijk gedaan. Aantal panden conflicteren nog met nummer 53.
Graag een BAG-import voor dit nieuwe wijkje in Culemborg
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.94749/5.19129Graag een BAG-import voor de nieuwe wijk Lanen in Rosmalen
Rond de straat Merbau zijn de bouw van nieuwe huizen begonnen. Het hek is van de dam.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.73980/5.35070
Een en ander geimporteerd.
De muren schieten als paddenstoelen uit de grond in Voorburgskwartier Fase 2.
Dokter Van Zeelandstraat (even nummers)
Leidschendam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.08099&mlon=4.39262#map=19/52.08099/4.39262&layers=N
(BAG-status loopt achter).
B.v.d.
De muren schieten als paddenstoelen uit de grond in Voorburgskwartier Fase 2.
Dokter Van Zeelandstraat (even nummers)
Leidschendam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.08099&mlon=4.39262#map=19/52.08099/4.39262&layers=N
(BAG-status loopt achter).
B.v.d.
Het volgende gedaan (SatPortaal 15 Aug): https://overpass-api.de/achavi/?changeset=111064582
Hierbij verzoek om een nieuwe boerderijwinkel (April 2021) te importeren.
Het betreft Hazerswoude-Rijndijk Spookverlaat 2, id 048400000050634
Alvast dank.
Foto https://www.facebook.com/boerderijwinkelVanHier/photos/a.114437284032878/127545842722022/
Hierbij verzoek om een nieuwe boerderijwinkel (April 2021) te importeren.
Het betreft Hazerswoude-Rijndijk Spookverlaat 2, id 048400000050634
Alvast dank.
Foto https://www.facebook.com/boerderijwinkelVanHier/photos/a.114437284032878/127545842722022/
Is gelukt: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=111088049
daandejong:Wie kan een BAG-update doen voor een nieuwe wijkje in Dodewaard
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.91207/5.65064&layers=NGedeeltelijk gedaan. Aantal panden conflicteren nog met nummer 53.
daandejong:Graag een BAG-import voor dit nieuwe wijkje in Culemborg
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.94749/5.19129Graag een BAG-import voor de nieuwe wijk Lanen in Rosmalen
Rond de straat Merbau zijn de bouw van nieuwe huizen begonnen. Het hek is van de dam.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.73980/5.35070Een en ander geimporteerd.
Even aandacht!
Het is al eerder hier aan de orde geweest, huizen die enkel vergunning verleend als status hebben in de BAGviewer worden niet geïmporteerd. Nu worden er meermaals huizen geïmporteerd die daandejong hier vermeld.
Eerder is er al op de kaart o.a. bij Hoef en Haag en bij Rosmalen de foutieve geïmporteerd huizen terug gedraaid.
Nu zijn er weer huizen geïmporteerd met enkel de status bouwvergunning verleend terwijl er nog niks gaande is.
Vanwege mijn werk wordt ik de laatste tijd regelmatig aangesproken door andere mappers die zich hier aan ergeren. Zouden jullie hierop willen letten ?
Bij voorbaat dank,
Jaap de Vries
Er wordt weer volop gebouwd hier. Graag import van bedrijfshal Burgemeester van der Dussenstraat 910 en 1000 op het Distripark in Dordrecht.
https://www.openstreetmap.org/changeset/111125015#map=18/51.75950/4.63258
BVD
eggie