Eh, Klaproos 20 en Wilgenroosje 4 dus niet, die staan nog op vergunning verleend, zijn niet aanwezig op sat.foto. Maar aan de andere kant: nr 16 ontbrak ook nog, da’s dan weer mooi meegenomen.
Martin Borsje: Jillis E:Graag een import van nieuwbouwwoningen aan Klaproos 24-42 en Wilgenroosje 2 in Gorinchem, n.a.v. opmerking https://www.openstreetmap.org/note/2826105, bedankt weer.
Eh, Klaproos 20 en Wilgenroosje 4 dus niet, die staan nog op vergunning verleend, zijn niet aanwezig op sat.foto. Maar aan de andere kant: nr 16 ontbrak ook nog, da’s dan weer mooi meegenomen.
Ik ga er niet met de vlooienkam doorheen…
Te veel geïmporteerd kun je natuurlijk verwijderen.
Graag BAG import
Vresselseweg 3a Sint Oedenrode
Status: Bouwgereed
https://www.openstreetmap.org/way/274989823
Graag BAG import
Vresselseweg 3a Sint Oedenrode
Status: Bouwgereed
https://www.openstreetmap.org/way/274989823
Op de laatste sat foto staat het oude pand nog; bouwgereed lijkt me niet in aanbouw. Er valt (nog) niets te importeren…
Jvitegem:Graag BAG import
Vresselseweg 3a Sint Oedenrode
Status: Bouwgereed
https://www.openstreetmap.org/way/274989823Op de laatste sat foto staat het oude pand nog; bouwgereed lijkt me niet in aanbouw. Er valt (nog) niets te importeren…
Martin 3a is een nieuw pand naast 3
Graag BAG import
Wolfswinkel 4 Sint Oedenrode
Status: bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/node/2796499020
Graag BAG import
Wolfswinkel 4 Sint Oedenrode
Status: bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/node/2796499020
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=110957511
Bij Rotterdam-Zuidplein is een nieuwe wijkje gebouwd, het Zuideparkhof en de data staat inmiddels in BAG.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.88443&mlon=4.48226#map=17/51.88443/4.48226
Zou iemand de data incl. de nieuwe huizen langs het Sablikapad willen importeren?
Bij Rotterdam-Zuidplein is een nieuwe wijkje gebouwd, het Zuideparkhof en de data staat inmiddels in BAG.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.88443&mlon=4.48226#map=17/51.88443/4.48226
Zou iemand de data incl. de nieuwe huizen langs het Sablikapad willen importeren?
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=110978475
Ook wat wegen door de huizen verwijderd; iemand lokaal kan het natuurlijk mooi afmaken;
Martin Borsje: Jvitegem:Graag BAG import
Vresselseweg 3a Sint Oedenrode
Status: Bouwgereed
https://www.openstreetmap.org/way/274989823Op de laatste sat foto staat het oude pand nog; bouwgereed lijkt me niet in aanbouw. Er valt (nog) niets te importeren…
Martin 3a is een nieuw pand naast 3
Graag BAG import voor een aantal huizen in Naaldwijk:
- Palesstraat 11A t/m 15
- Liberstraat 1 t/m 15
Graag een BAG-update van de volgende locaties:
Bruninksweg 5 Hengelo: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23403/6.80624
Columbus 5 en 6 Almelo: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.32264/6.63311
Alvast bedankt!
Zou deze ook nog even mogen:
"Aanvulling: en van bedrijfspand aan De Onderstal 13 in Beneden-Leeuwen, n.a.v. https://www.openstreetmap.org/note/2824485. "
Er ontstaat een nodeloze discussie over. Bedankt.
Wie kan een BAG-update doen voor een nieuwe wijkje in Dodewaard
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.91207/5.65064&layers=N
Graag een BAG-import voor dit nieuwe wijkje in Culemborg
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.94749/5.19129
Graag een BAG-import voor de nieuwe wijk Lanen in Rosmalen
Rond de straat Merbau zijn de bouw van nieuwe huizen begonnen. Het hek is van de dam.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.73980/5.35070
Graag een BAG-update van de volgende locaties:
Bruninksweg 5 Hengelo: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23403/6.80624
Columbus 5 en 6 Almelo: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.32264/6.63311Alvast bedankt!
Zou deze ook nog even mogen:
"Aanvulling: en van bedrijfspand aan De Onderstal 13 in Beneden-Leeuwen, n.a.v. https://www.openstreetmap.org/note/2824485. "
Er ontstaat een nodeloze discussie over. Bedankt.
Verwerkt
Wie kan een BAG-update doen voor een nieuwe wijkje in Dodewaard
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.91207/5.65064&layers=N
Gedeeltelijk gedaan. Aantal panden conflicteren nog met nummer 53.
Graag een BAG-import voor dit nieuwe wijkje in Culemborg
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.94749/5.19129Graag een BAG-import voor de nieuwe wijk Lanen in Rosmalen
Rond de straat Merbau zijn de bouw van nieuwe huizen begonnen. Het hek is van de dam.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.73980/5.35070
Een en ander geimporteerd.
De muren schieten als paddenstoelen uit de grond in Voorburgskwartier Fase 2.
Dokter Van Zeelandstraat (even nummers)
Leidschendam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.08099&mlon=4.39262#map=19/52.08099/4.39262&layers=N
(BAG-status loopt achter).
B.v.d.
De muren schieten als paddenstoelen uit de grond in Voorburgskwartier Fase 2.
Dokter Van Zeelandstraat (even nummers)
Leidschendam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.08099&mlon=4.39262#map=19/52.08099/4.39262&layers=N
(BAG-status loopt achter).
B.v.d.
Het volgende gedaan (SatPortaal 15 Aug): https://overpass-api.de/achavi/?changeset=111064582