Prośba o import adresów

Miejscowość Wola Radziszowska. Przejście z numeracji wiejskiej na uliczną. Bardzo proszę o pomoc:
https://budynki.openstreetmap.org.pl/#map=14/49.90949/19.79347

Zrobione - 726 punktów zaktualizowanych na adresację uliczną + przybyło 61 nowych punktów adresowych.

Świetnie, dzięki. :slight_smile:

Następne przejście z numeracji wiejskiej na uliczną - Gądów:
https://budynki.openstreetmap.org.pl/#map=14/51.05018/16.90755

Zrobione - 53 punkty zaktualizowane, 41 nowych uzupełnione.

Adresy przejrzane i zaktualizowane do bieżących danych ewidencyjnych, przy okazji uzupełnione również 19 brakujących punktów.

Użytkownik zgłosił nam braki w adresacji w gminie Łapanów. Trochę dodałam ale dobrze byłoby zrobić import da całej gminy z danych urzędowych. Czy ktoś miałby chwilę żeby to uzupełnić?

Gmina Łapanów uzupełniona i zaktualizowana.

Sieciechowice - powiat krakowski, zmiana systemu adresacji, ktoś zaktualizował nazwy ulic, lecz adresy pozostały z addr:place

Sieciechowice - uzupełnione i zaktualizowane.

Strona z budynkami pomaga wyszukiwać takie miejsca
We wsi Leontyna zmieniła się adresacja i tam ją poprawiłem, ale odkryłem także do poprawienia następujące wsie w których zmienił się system adresacji:
Województwo mazowieckie
Powiat otwocki: Pęclin, Kąck, Rzakta, Bolesławów, Czarnówka, Kruszówiec, Dobrzyniec, Stare Kościeliska, Przysiółek Kąciki w Osiecku
Powiat miński: Kobierne, Wielgolas Duchnowski, Wielgolas Brzeziński, Celinów, Józefów(obok Rzakty), Marianka, Kuflew → zmiana numeracji, ale pozostawienie addr:place
Powiat węgrowski: Pogorzelec, Ruchenka
Powiat siedlecki: Bojmie, Żabokliki-Kolonia
Powiat wyszkowski: Młynarze, Ślubów, Rybienko Stare, Basinów
Powiat wołomiński: Ludwinów, Łosie, Roszczep, Krusze, Helenów, Nadma(zmienił się system adresacji przy jednej ulicy, poprawiłem), Lipka, Stare Grabie, Rudniki, Trojany ,Ślężany, Iły(fałszywy alarm, w Iłach cześć domów teraz posiada podwójną adresację, z ulicami i bez, niestety to samo w miejscowościach Strachów, Kukawki i Starowola), Jaźwie
Powiat łowicki: Zielkowice
Powiat ostrołęcki: Przytuły Stare, Drwęcz, Zamość
Województwo warmińsko-mazurskie
Powiat ostródzki: Idzbark

Województwo małopolskie
Powiat krakowski: Wielmoża, Nowa Góra, Wielkie Drogi, Kłokoczyn, Przeginia Duchowna, Przeginia Narodowa
Powiat olkuski: Jangrot, Chełm, Gołaczewy, Bydlin, Sucha oraz część Sułoszowej
Powiat nowotarski: Łapszanka, Falsztyn
Powiat suski: Błądzonka, Zasypnica, Role (części Suchej Beskidzkiej)
Powiat wadowicki: Brzezinka, Bęczyn, Paszkówka, Marcyporęba, Nowe Dwory
EDIT: Poprawiłem
Kąck,Pęclin, Celinów,
Józefów,
Rzakta,
Bolesławów,
Czarnówka,
Kruszówiec,
Dobrzyniec,
Kobierne,
Wielgolas Duchnowski
Wielgolas Brzeziński
Kuflew
Marianka
Stare Kościeliska
Bojmie
Żabokliki-Kolonia
Pogorzelec
Helenów
Lipka
Krusze
Łosie
Ludwinów
Roszczep
Stare Grabie
Młynarze
Ślubów
Przysiółek Kąciki w Osiecku
Rudniki
Trojany
Ślężany
Jaźwie
Gotowe miejscowości przekreśliłem

Rybienko Stare - zrobione.

Zrobione - @syntex, prośba u wykreślenie miejscowości z ww. listy.

Myślałem, że tych miejscowości będzie powoli ubywać, ale co przeglądam to znajduje nowe miejsca do poprawy :frowning:

Dopisuj zatem do listy.

Dopisuję, przybyło już przynajmniej kilkanaście miejscowości.

A tę listę nie lepiej by było mieć na wiki, lub w innym miejscu specjalnie przeznaczonym do obsługi list, np. trello?

+1

Zrobione - prośba o wykreślenie z listy.

A nie lepiej notki pododawać na mapie?

Okolice Stary Sącz … adresy zduplikowane bałagan, wygląda, że nie tyko u nas ale i administracji