Verzoek import van dit pand en het oude verwijderen: het oude pand is gesloopt, en er is een heel nieuw pand voor in de plaats gekomen.
De hoofdingang is nu ook in dit nieuwe pand gevestigd.
bvd.
Graag een herimport van het pand aan de Wherekant 37-30 in Purmerend, dit is grotendeels gesloopt en terugmelding is al een tijdje geleden meteen verwerkt: https://www.openstreetmap.org/note/2708566. Bedankt weer.
Hier stond vanmiddag een heel nieuw complex Hart van Austerlitz, dat blijkbaar het oude dorpshuis heeft vervangen.
Huisnummers lijken al te zijn geimporteerd, echter het gebouw zelf nog niet.
Gedaan, tevens de nog niet in aanbouw zijnde twee panden en alle bijhorende adressen verwijderd (‘bouwvergunning verleend’, maar die was op één huizenrijtje dan weer wel achterhaald , teruggemeld). Bron: Superview d.d. 12-08.
Aanvulling:
Mede namens een nu wat geërgerde medemapper in Gorinchem wil ik de BAG importeurs op het hart drukken om alleen panden met status ‘bouw gestart’ en verder (in gebruik, in verbouwing tegenwoordig ook!) in OpenStreetMap te zetten. En/of zelf ook eens na te gaan of panden met status ‘bouwvergunning verleend’ al in aanbouw zijn.
In Gorinchem-Dalem is net een aardig aantal rijtjes nog niet bestaande woningen verwijderd door hem.
Op de aanvulling: referentie lukt meestal met (sinds kort de nieuwe) SatDataPortaal. Als de aanvraag niet specifiek is (bv dmv huisnummers). Daarnaast kan de aanvrager, na import, het ‘teveel’ verwijderen cq op proposed zetten. Alsook, medemapper kan altijd info meegeven als comment in de bijbehorende changelog.
Het is maar net wat je de “werkelijkheid” noemt
De eerste link die je geeft is de BAG
De tweede link die je geeft is de BGT kaart van de gemeente, in de BGT zijn veel meer zaken opgenomen dan in de BAG
BAG en BGT worden hierboven verwisseld: het is de BGT die het gebouw op het maaiveld weergeeft, en de BAG van bovenaf (buitenomtrek, dit kan ook een parkeerkelder omvatten). En zo staat het ook door Geonovum beschreven.
Er staat een flink aantal voorbeelden met uitleg in de gelinkte pagina.
En als de BAG geometrie niet klopt dan dien je dat in de BAG viewer terug te melden (potloodje). Verbeter de kaart is daar niet voor bedoeld.