Graag BAG import
Schuur met BAG ID 0848100000022525
Status : bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/node/2798731666
Graag BAG import
Schuur met BAG ID 0848100000022525
Status : bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/node/2798731666
gedaan
Graag een import van de kleiner geworden Grenshoeve,
Veurseweg 350, Voorschoten.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.10702&mlon=4.41857#map=19/52.10702/4.41857
B.v.d.
Jan
Verzoek om import van dit pand in IJsselstein: https://www.openstreetmap.org/way/439794844
Het pand dat nu gemapt is zit vast aan de speeltuin. Deze aub van elkaar losmaken.
Bij voorbaat dank
Gedaan. Dat andere gebouw lijkt op luchtfoto’s een stuk groter dan in BAG. Zou de rest van het gebouw alleen een overkapping zijn?
Gedaan!
De rest is inderdaad een overkapping: oostkant is open. Ik zal een afdakje toevoegen.
Jan
ZieZoo Dierenpark Uden
Verzoek import van dit pand en het oude verwijderen: het oude pand is gesloopt, en er is een heel nieuw pand voor in de plaats gekomen.
De hoofdingang is nu ook in dit nieuwe pand gevestigd.
bvd.
Graag een herimport van het pand aan de Wherekant 37-30 in Purmerend, dit is grotendeels gesloopt en terugmelding is al een tijdje geleden meteen verwerkt: https://www.openstreetmap.org/note/2708566. Bedankt weer.
En ook van de nieuwbouw aan de Johan Cruijff,- Jaap Eden- en Marie Vierdag*straat in Amersfoort (‘Hof van Duurzaamheid’): https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.19578/5.38475
*https://nl.wikipedia.org/wiki/Rie_Vierdag, voor wie niet thuis is in de zwemsport.
ZieZoo Dierenpark Uden
Verzoek import van dit pand en het oude verwijderen: het oude pand is gesloopt, en er is een heel nieuw pand voor in de plaats gekomen.
De hoofdingang is nu ook in dit nieuwe pand gevestigd.
bvd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.65301/5.67407
Zoo dan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=110370250
AUB iemand lokaal verder kijken naar wegen, die ingang, etc.
Graag een herimport van het pand aan de Wherekant 37-30 in Purmerend, dit is grotendeels gesloopt en terugmelding is al een tijdje geleden meteen verwerkt: https://www.openstreetmap.org/note/2708566. Bedankt weer.
En ook van de nieuwbouw aan de Johan Cruijff,- Jaap Eden- en Marie Vierdag*straat in Amersfoort (‘Hof van Duurzaamheid’): https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.19578/5.38475
*Rie Vierdag - Wikipedia, voor wie niet thuis is in de zwemsport.
Eerste stuk en wat extra: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=110370857
Of bedoel je het zo: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=110371040
Dit is het huidige kleinere gebouw in BAG.
Tweede deel, alles in driehoek meegenomen: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=110371655
Aub de wegen / landuse aanpassen die nu door huizen lopen.
Inmiddels is de bouw begonnen van maanzicht 1-9, 2-10 en zonzicht 1-9 en 2-10. Graag een BAG-import van deze 20 woningen:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.49254/4.74250
Dank alvast!
Inmiddels is de bouw begonnen van maanzicht 1-9, 2-10 en zonzicht 1-9 en 2-10. Graag een BAG-import van deze 20 woningen:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.49254/4.74250
Dank alvast!
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.50061/4.76423
Lijnbaan 6 t/m 42 (even) en Lijnbaan 17 t/m 33 (oneven) zijn/worden opgeleverd.
De woningen op de Zonnelaan zijn nog niet eens gesloopt, wel al verwijderd zie ik
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.50061/4.76423
Lijnbaan 6 t/m 42 (even) en Lijnbaan 17 t/m 33 (oneven) zijn/worden opgeleverd.
De woningen op de Zonnelaan zijn nog niet eens gesloopt, wel al verwijderd zie ik
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.07947/5.31547
Hier stond vanmiddag een heel nieuw complex Hart van Austerlitz, dat blijkbaar het oude dorpshuis heeft vervangen.
Huisnummers lijken al te zijn geimporteerd, echter het gebouw zelf nog niet.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.07947/5.31547
Hier stond vanmiddag een heel nieuw complex Hart van Austerlitz, dat blijkbaar het oude dorpshuis heeft vervangen.
Huisnummers lijken al te zijn geimporteerd, echter het gebouw zelf nog niet.
Nog snel: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=110394626
ArjanO:https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.07947/5.31547
Hier stond vanmiddag een heel nieuw complex Hart van Austerlitz, dat blijkbaar het oude dorpshuis heeft vervangen.
Huisnummers lijken al te zijn geimporteerd, echter het gebouw zelf nog niet.Nog snel: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=110394626
Dank je wel…
Tweede deel, alles in driehoek meegenomen: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=110371655
Aub de wegen / landuse aanpassen die nu door huizen lopen.
Gedaan, tevens de nog niet in aanbouw zijnde twee panden en alle bijhorende adressen verwijderd (‘bouwvergunning verleend’, maar die was op één huizenrijtje dan weer wel achterhaald , teruggemeld). Bron: Superview d.d. 12-08.
Aanvulling:
Mede namens een nu wat geërgerde medemapper in Gorinchem wil ik de BAG importeurs op het hart drukken om alleen panden met status ‘bouw gestart’ en verder (in gebruik, in verbouwing tegenwoordig ook!) in OpenStreetMap te zetten. En/of zelf ook eens na te gaan of panden met status ‘bouwvergunning verleend’ al in aanbouw zijn.
In Gorinchem-Dalem is net een aardig aantal rijtjes nog niet bestaande woningen verwijderd door hem.
Graag appartementencomplex Harderwijk importeren; Marnixstraat 1-1
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.34197/5.63274
De kerk die er stond is al verwijderd op OSM.
FrankOverman:Tweede deel, alles in driehoek meegenomen: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=110371655
Aub de wegen / landuse aanpassen die nu door huizen lopen.Gedaan, tevens de nog niet in aanbouw zijnde twee panden en alle bijhorende adressen verwijderd (‘bouwvergunning verleend’, maar die was op één huizenrijtje dan weer wel achterhaald , teruggemeld). Bron: Superview d.d. 12-08.
Aanvulling:
Mede namens een nu wat geërgerde medemapper in Gorinchem wil ik de BAG importeurs op het hart drukken om alleen panden met status ‘bouw gestart’ en verder (in gebruik, in verbouwing tegenwoordig ook!) in OpenStreetMap te zetten. En/of zelf ook eens na te gaan of panden met status ‘bouwvergunning verleend’ al in aanbouw zijn.
In Gorinchem-Dalem is net een aardig aantal rijtjes nog niet bestaande woningen verwijderd door hem.
Op de aanvulling: referentie lukt meestal met (sinds kort de nieuwe) SatDataPortaal. Als de aanvraag niet specifiek is (bv dmv huisnummers). Daarnaast kan de aanvrager, na import, het ‘teveel’ verwijderen cq op proposed zetten. Alsook, medemapper kan altijd info meegeven als comment in de bijbehorende changelog.