Gedaan, maar ik zag geen ‘beweging’ op recente luchtfoto’s van eerder deze maand. Klopt dat? Overigens ben ik benieuwd of je op de hoogte bent van de situatie aan de overkant van de straat. Daar is in BAG niks te vinden, maar heeft een andere mapper alvast huizen in aanbouw ingetekend. Als daar al gebouwd wordt, is een BAG terugmelding misschien nuttig.
Geïmporteerd, maar er kloppen nog 2 dingen niet: Er loopt nu een highway door het gebouw heen, en er stond nog een oude adresnode van een bieb met een andere straatnaam. Kan je deze dingen oplossen?
Verzoek import van dit pand en het oude verwijderen: het oude pand is gesloopt, en er is een heel nieuw pand voor in de plaats gekomen.
De hoofdingang is nu ook in dit nieuwe pand gevestigd.
bvd.
Graag een herimport van het pand aan de Wherekant 37-30 in Purmerend, dit is grotendeels gesloopt en terugmelding is al een tijdje geleden meteen verwerkt: https://www.openstreetmap.org/note/2708566. Bedankt weer.
Hier stond vanmiddag een heel nieuw complex Hart van Austerlitz, dat blijkbaar het oude dorpshuis heeft vervangen.
Huisnummers lijken al te zijn geimporteerd, echter het gebouw zelf nog niet.
Gedaan, tevens de nog niet in aanbouw zijnde twee panden en alle bijhorende adressen verwijderd (‘bouwvergunning verleend’, maar die was op één huizenrijtje dan weer wel achterhaald , teruggemeld). Bron: Superview d.d. 12-08.
Aanvulling:
Mede namens een nu wat geërgerde medemapper in Gorinchem wil ik de BAG importeurs op het hart drukken om alleen panden met status ‘bouw gestart’ en verder (in gebruik, in verbouwing tegenwoordig ook!) in OpenStreetMap te zetten. En/of zelf ook eens na te gaan of panden met status ‘bouwvergunning verleend’ al in aanbouw zijn.
In Gorinchem-Dalem is net een aardig aantal rijtjes nog niet bestaande woningen verwijderd door hem.