https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.35392/4.64303&layers=N
Op dit veld staan diverse tiny-houses. Staan in de BAG met huisnummers.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.35392/4.64303&layers=N
Op dit veld staan diverse tiny-houses. Staan in de BAG met huisnummers.
gedaan.
Graag bag import van enkele nieuwbouwlocaties in Rijswijk ZH:
Benedictuslocatie, is opgeleverd
https://www.openstreetmap.org/way/751868363
Op nieuwbouwlocatie De Schakel staan de panden, huisnrs in OSM zijn nog oud
https://www.openstreetmap.org/way/883327788
De sporthal heeft nog geen adresnode
https://www.openstreetmap.org/way/534623926
Gedaan.
Hier is een nieuw gebouw: https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.85563&mlon=4.66167#map=18/51.85563/4.66167
Graag importeren, b.v.d.
Gedaan.
Graag BAG import
Wilhelminastraat 53 a Sint Jansteen
Status: Bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/272048410
Visbrug 1 tm 25 Hulst
Status : Gereed
https://www.openstreetmap.org/way/7595708
s-Gravenstraat 276 xxxx Clinge
Status: Bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/272396920
Gedaan, maar ik zag geen ‘beweging’ op recente luchtfoto’s van eerder deze maand. Klopt dat? Overigens ben ik benieuwd of je op de hoogte bent van de situatie aan de overkant van de straat. Daar is in BAG niks te vinden, maar heeft een andere mapper alvast huizen in aanbouw ingetekend. Als daar al gebouwd wordt, is een BAG terugmelding misschien nuttig.
Geïmporteerd, maar er kloppen nog 2 dingen niet: Er loopt nu een highway door het gebouw heen, en er stond nog een oude adresnode van een bieb met een andere straatnaam. Kan je deze dingen oplossen?
Gedaan.
Graag BAG import
Schuur met BAG ID 0848100000022525
Status : bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/node/2798731666
gedaan
Graag een import van de kleiner geworden Grenshoeve,
Veurseweg 350, Voorschoten.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.10702&mlon=4.41857#map=19/52.10702/4.41857
B.v.d.
Jan
Verzoek om import van dit pand in IJsselstein: https://www.openstreetmap.org/way/439794844
Het pand dat nu gemapt is zit vast aan de speeltuin. Deze aub van elkaar losmaken.
Bij voorbaat dank
Gedaan. Dat andere gebouw lijkt op luchtfoto’s een stuk groter dan in BAG. Zou de rest van het gebouw alleen een overkapping zijn?
Gedaan!
De rest is inderdaad een overkapping: oostkant is open. Ik zal een afdakje toevoegen.
Jan
ZieZoo Dierenpark Uden
Verzoek import van dit pand en het oude verwijderen: het oude pand is gesloopt, en er is een heel nieuw pand voor in de plaats gekomen.
De hoofdingang is nu ook in dit nieuwe pand gevestigd.
bvd.
Graag een herimport van het pand aan de Wherekant 37-30 in Purmerend, dit is grotendeels gesloopt en terugmelding is al een tijdje geleden meteen verwerkt: https://www.openstreetmap.org/note/2708566. Bedankt weer.
En ook van de nieuwbouw aan de Johan Cruijff,- Jaap Eden- en Marie Vierdag*straat in Amersfoort (‘Hof van Duurzaamheid’): https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.19578/5.38475
*https://nl.wikipedia.org/wiki/Rie_Vierdag, voor wie niet thuis is in de zwemsport.
ZieZoo Dierenpark Uden
Verzoek import van dit pand en het oude verwijderen: het oude pand is gesloopt, en er is een heel nieuw pand voor in de plaats gekomen.
De hoofdingang is nu ook in dit nieuwe pand gevestigd.
bvd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.65301/5.67407
Zoo dan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=110370250
AUB iemand lokaal verder kijken naar wegen, die ingang, etc.
Graag een herimport van het pand aan de Wherekant 37-30 in Purmerend, dit is grotendeels gesloopt en terugmelding is al een tijdje geleden meteen verwerkt: https://www.openstreetmap.org/note/2708566. Bedankt weer.
En ook van de nieuwbouw aan de Johan Cruijff,- Jaap Eden- en Marie Vierdag*straat in Amersfoort (‘Hof van Duurzaamheid’): https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.19578/5.38475
*Rie Vierdag - Wikipedia, voor wie niet thuis is in de zwemsport.
Eerste stuk en wat extra: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=110370857
Of bedoel je het zo: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=110371040
Dit is het huidige kleinere gebouw in BAG.
Tweede deel, alles in driehoek meegenomen: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=110371655
Aub de wegen / landuse aanpassen die nu door huizen lopen.
Inmiddels is de bouw begonnen van maanzicht 1-9, 2-10 en zonzicht 1-9 en 2-10. Graag een BAG-import van deze 20 woningen:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.49254/4.74250
Dank alvast!
Inmiddels is de bouw begonnen van maanzicht 1-9, 2-10 en zonzicht 1-9 en 2-10. Graag een BAG-import van deze 20 woningen:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.49254/4.74250
Dank alvast!