Goed gedaan! Bedankt
Graag BAG import:
Burgemeester Hendrixstraat
23 t/m 45 inclusief bijgebouwen
https://www.openstreetmap.org/node/628811264
Status: bouw gereed
Graag import van bijgebouw bij IJweg 969, Hoofddorp: https://www.openstreetmap.org/note/2809499
ID 0394100001029099
Bouw gereed
Alvast bedankt!
Graag BAG import:
Burgemeester Hendrixstraat
23 t/m 45 inclusief bijgebouwen
https://www.openstreetmap.org/node/628811264Status: bouw gereed
gedaan.
Graag import van bijgebouw bij IJweg 969, Hoofddorp: https://www.openstreetmap.org/note/2809499
ID 0394100001029099
Bouw gereedAlvast bedankt!
gedaan.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.35392/4.64303&layers=N
Op dit veld staan diverse tiny-houses. Staan in de BAG met huisnummers.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.35392/4.64303&layers=N
Op dit veld staan diverse tiny-houses. Staan in de BAG met huisnummers.
gedaan.
Graag bag import van enkele nieuwbouwlocaties in Rijswijk ZH:
Benedictuslocatie, is opgeleverd
https://www.openstreetmap.org/way/751868363
Op nieuwbouwlocatie De Schakel staan de panden, huisnrs in OSM zijn nog oud
https://www.openstreetmap.org/way/883327788
De sporthal heeft nog geen adresnode
https://www.openstreetmap.org/way/534623926
Graag bag import van enkele nieuwbouwlocaties in Rijswijk ZH:
Benedictuslocatie, is opgeleverd
https://www.openstreetmap.org/way/751868363
Op nieuwbouwlocatie De Schakel staan de panden, huisnrs in OSM zijn nog oud
https://www.openstreetmap.org/way/883327788
De sporthal heeft nog geen adresnode
https://www.openstreetmap.org/way/534623926
Gedaan.
Hier is een nieuw gebouw: https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.85563&mlon=4.66167#map=18/51.85563/4.66167
Graag importeren, b.v.d.
Hier is een nieuw gebouw: https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.85563&mlon=4.66167#map=18/51.85563/4.66167
Graag importeren, b.v.d.
Gedaan.
Graag BAG import
Wilhelminastraat 53 a Sint Jansteen
Status: Bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/272048410
Visbrug 1 tm 25 Hulst
Status : Gereed
https://www.openstreetmap.org/way/7595708
s-Gravenstraat 276 xxxx Clinge
Status: Bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/272396920
Graag BAG import
Wilhelminastraat 53 a Sint Jansteen
Status: Bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/272048410
Gedaan, maar ik zag geen ‘beweging’ op recente luchtfoto’s van eerder deze maand. Klopt dat? Overigens ben ik benieuwd of je op de hoogte bent van de situatie aan de overkant van de straat. Daar is in BAG niks te vinden, maar heeft een andere mapper alvast huizen in aanbouw ingetekend. Als daar al gebouwd wordt, is een BAG terugmelding misschien nuttig.
Visbrug 1 tm 25 Hulst
Status : Gereed
https://www.openstreetmap.org/way/7595708
Geïmporteerd, maar er kloppen nog 2 dingen niet: Er loopt nu een highway door het gebouw heen, en er stond nog een oude adresnode van een bieb met een andere straatnaam. Kan je deze dingen oplossen?
s-Gravenstraat 276 xxxx Clinge
Status: Bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/272396920
Gedaan.
Graag BAG import
Schuur met BAG ID 0848100000022525
Status : bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/node/2798731666
Graag BAG import
Schuur met BAG ID 0848100000022525
Status : bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/node/2798731666
gedaan
Graag een import van de kleiner geworden Grenshoeve,
Veurseweg 350, Voorschoten.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.10702&mlon=4.41857#map=19/52.10702/4.41857
B.v.d.
Jan
Verzoek om import van dit pand in IJsselstein: https://www.openstreetmap.org/way/439794844
Het pand dat nu gemapt is zit vast aan de speeltuin. Deze aub van elkaar losmaken.
Bij voorbaat dank
Veurseweg 350, Voorschoten.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52. … 02/4.41857
Gedaan. Dat andere gebouw lijkt op luchtfoto’s een stuk groter dan in BAG. Zou de rest van het gebouw alleen een overkapping zijn?
Verzoek om import van dit pand in IJsselstein: https://www.openstreetmap.org/way/439794844
Gedaan!
jb54osm:Veurseweg 350, Voorschoten.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52. … 02/4.41857Gedaan. Dat andere gebouw lijkt op luchtfoto’s een stuk groter dan in BAG. Zou de rest van het gebouw alleen een overkapping zijn?
De rest is inderdaad een overkapping: oostkant is open. Ik zal een afdakje toevoegen.
Jan
ZieZoo Dierenpark Uden
Verzoek import van dit pand en het oude verwijderen: het oude pand is gesloopt, en er is een heel nieuw pand voor in de plaats gekomen.
De hoofdingang is nu ook in dit nieuwe pand gevestigd.
bvd.
Graag een herimport van het pand aan de Wherekant 37-30 in Purmerend, dit is grotendeels gesloopt en terugmelding is al een tijdje geleden meteen verwerkt: https://www.openstreetmap.org/note/2708566. Bedankt weer.
En ook van de nieuwbouw aan de Johan Cruijff,- Jaap Eden- en Marie Vierdag*straat in Amersfoort (‘Hof van Duurzaamheid’): https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.19578/5.38475
*https://nl.wikipedia.org/wiki/Rie_Vierdag, voor wie niet thuis is in de zwemsport.