Adresnode geïmporteerd
Dank je!
AUB alle panden van de nieuwe wijk importeren:
Prinsenstal, 5437DB, Beers (NB)
Graag BAG import
Schuur met BAG ID 1948100040672464
Status: Bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/274966354
Gijzenrooiseweg 17 Geldrop
Status: Bouwgereed
https://www.openstreetmap.org/way/283207134
Graag BAG importeren
Het gaat om een bedrijfspand aan de Poppenbouwing/ Zeekade Geldermalsen
Het is in aanbouw
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.87329/5.32546&layers=N
Graag een BAG import voor dit nieuwe wijk in Stadshagen, Zwolle
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.54700/6.04493
Graag een BAG update voor de nieuwe wijk in Veenendaal
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.01810/5.57879
Graag BAG importeren voor een bedrijfspand aan de Poppenbouwing/ Zeekade in Geldermalsen
Het is momenteel in aanbouw
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.87333/5.32544
Graag BAG import voor een bedrijfspand in Culemborg
Op de hoek van Laan naar Parijscch en Ohmweg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.93703/5.20265
Import ontsluitingweg Bredesteeg in Tiel
Van Medelsestraat naar Broekdijksestraat
https://www.openstreetmap.org/#map=16/51.9150/5.4631
Import bedrijfspand in Culemborg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.94251/5.19767
Hhier word een gebouw gebouwd in Culemborg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.95849/5.23271
Ik denk dat die er al een paar dagen opstaan (door mijzelf zie ik nu, euh?):
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=109658537
Graag BAG-import 30 woningen Vlietdijk, Rosmalen
Onderverdeeld in 8 hoekwoningen en 22 tussenwoningen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.72985/5.35821
Hier staat een pand Balkbrug-Oost, Empel
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.72570/5.32825
Graag BAG-import bedrijfspand Poppenbouwing, Geldermalsen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.87333/5.32544
Import ontsluitingweg Bredesteeg in Tiel
Van Medelsestraat naar Broekdijksestraat
https://www.openstreetmap.org/#map=16/51.9150/5.4631
Graag wat specifieker; welke panden bedoel je? Kun je de link met een marker plaatsen aub?
Goedendag,
Graag een BAG-import voor de volgende 2 notes die door iemand zijn aangemaakt:
https://www.openstreetmap.org/note/2794375
https://www.openstreetmap.org/note/2794376
Met vriendelijke groeten,
Jack
Is al gedaan
Nog geen gebouwen te zien in de BAG. Ook op de satelliet is nog niets te zien.
Is de zelfde als de eerste
1: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=109817966
2: BAG importen zijn alleen Panden. Je kunt de weg zelf intekenen of een note plaatsen op osm.org
3: Wordt hier echt gebouwd? plek is nog leeg op de satelliet van juni/juli. Geen enkele bouwactiviteit
4: Idem als 3