Graag pand opnieuw importeren. Node is niet meegekomen.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.89146&mlon=6.86698#map=19/52.89146/6.86698&layers=N
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=254556.73496801&geometry.y=545923.315016&zoomlevel=6&objectId=1681100000033156&detailsObjectId=1681010000014050
Alvast bedankt!
Adresnode geïmporteerd
Dank je!
AUB alle panden van de nieuwe wijk importeren:
Prinsenstal, 5437DB, Beers (NB)
Graag BAG import
Schuur met BAG ID 1948100040672464
Status: Bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/274966354
Gijzenrooiseweg 17 Geldrop
Status: Bouwgereed
https://www.openstreetmap.org/way/283207134
Graag BAG importeren
Het gaat om een bedrijfspand aan de Poppenbouwing/ Zeekade Geldermalsen
Het is in aanbouw
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.87329/5.32546&layers=N
Graag een BAG import voor dit nieuwe wijk in Stadshagen, Zwolle
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.54700/6.04493
Graag een BAG update voor de nieuwe wijk in Veenendaal
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.01810/5.57879
Graag BAG importeren voor een bedrijfspand aan de Poppenbouwing/ Zeekade in Geldermalsen
Het is momenteel in aanbouw
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.87333/5.32544
Graag BAG import voor een bedrijfspand in Culemborg
Op de hoek van Laan naar Parijscch en Ohmweg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.93703/5.20265
Import ontsluitingweg Bredesteeg in Tiel
Van Medelsestraat naar Broekdijksestraat
https://www.openstreetmap.org/#map=16/51.9150/5.4631
Import bedrijfspand in Culemborg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.94251/5.19767
Hhier word een gebouw gebouwd in Culemborg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.95849/5.23271
Ik denk dat die er al een paar dagen opstaan (door mijzelf zie ik nu, euh?):
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=109658537
Graag BAG-import 30 woningen Vlietdijk, Rosmalen
Onderverdeeld in 8 hoekwoningen en 22 tussenwoningen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.72985/5.35821
Hier staat een pand Balkbrug-Oost, Empel
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.72570/5.32825
Graag BAG-import bedrijfspand Poppenbouwing, Geldermalsen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.87333/5.32544
Import ontsluitingweg Bredesteeg in Tiel
Van Medelsestraat naar Broekdijksestraat
https://www.openstreetmap.org/#map=16/51.9150/5.4631
Graag wat specifieker; welke panden bedoel je? Kun je de link met een marker plaatsen aub?