Betreft import van 3 panden, 2 ervan staan nog op bouwvergunning in BAG en buiten is het braak terrein (survey vandaag: nog geen bouwactiviteiten).
Gaan we soepeler met de regels voor een import om de laatste tijd vraag ik me af?.. (zeker die verzoeken van DaandeJong)
Hij geeft aan dat ze in aanbouw zijn. Er zit altijd een vertraging in wat de satellieten weergeven. Ik probeer het enigsinds na te kijken waar mogelijk maar dat gaat natuurlijk niet altijd. De BAG loopt wel vaker achter dus daar kun je niet blind op vertrouwen. Als het overigens toch niet klopt dan mag je het gerust verwijderen. De regel is dat gebouwen er alleen op mogen als ze echt in aanbouw. Die regel geld nog steeds, tis soms alleen vertrouwen op een mapper als de beelden nog niet zijn bijgewerkt.
Daandejong … die moet je niet zomaar geloven helaas, die kijkt in een glazen bol. Als er geen bouwactiviteiten zijn, dan dient er gewoon nog geen importverzoek ingediend te worden.
@Daan, ik heb je al eens gewaarschuwd vanwege dit soort onjuiste verzoeken. Stop daar nou eens mee.
De transformator staat er nu op: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=109571642
Ik heb eens even bij wat andere windmolens op OSM gekeken en daar word het gebouw ook nooit geïmporteerd. Er wordt handmatig een punt getekend. Ik heb ze daarom niet mee geïmporteerd (het waren ook nog tijdelijke driehoeken omdat de geometrie nog niet was ingemeten).
Ik was hier bezig een startende mapper te helpen gezien de status van de wegen. Het gebied heb ik wat opgeschoond van bos en gras. Zal zo nog even naar dat wandelpad kijken, maar heb eigenlijk geen idee of het nog bestaat. Up to the local mapper.