Hier zijn 2 bedrijfspanden in aanbouw, Kesteren
Vicuslaan, Hoofdstraat
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.92627/5.57124&layers=N
Hier worden 64 huizen gebouwd, Beneden Leeuwen
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.87394/5.51481
Huis in aanbouw, Tiel
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.87234/5.38685
Bedrijfspand in aanbouw aan De Ooyen, Geldermalsen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86451/5.31718
Huizen in aanbouw, Leerdam
Eiland van Leede
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.88592/5.07391
Kavels in aanbouw deze wijk, Culemborg
https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.94930/5.19276
Verzoek tot BAG-update van 's-Gravendeelseweg 1, 1A en 3 te Maasdam. Alvast bedankt!
Ze kloppen wel met de BAG. De BAG en de BGT (rode lijn) hebben een iets andere definitie voor het bepalen van de gebouwcountour. Dat zal het verschil bepalen.
Was nog niets op de satelliet van juni te zien dus ik vertrouw hier op je lokale kennis.
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=109447718
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=109448233
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=109448406
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=109448071
De wegen lijken niet te kloppen tov van de posities van panden. Dit dient te worden nagekeken.
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=109448637
Staan nog geen panden in de BAG.
Staat er nu op: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=109449110
Bedrijfspand beneden leeuwen: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=109449569
Die van zaltbommel: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=109449674
De rest heb ik al eerder gedaan. Graag opletten dan je geen dubbele verzoeken doet.
1: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=109449939
2: Al gedaan
3: Al gedaan
4: Al gedaan
De huidige geometrie klopt al met hoe het in de bag staat.
Huisnummer 7, in aanbouw huis te Beneden Leeuwen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.87530/5.52351&layers=N
Bag Import:
Vierde kavel in aanbouw, Culemborg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.94883/5.19132
Ze zijn hier een appartementengebouw aan het bouwen, Geldermalsen
Tussen Blankvoorn en Kostverlorenkade
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.88498/5.29108
31 woningen in aanbouw, Geldermalsen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.88536/5.29304
Hier een bedrijfspand word gebouwd in Geldermalsen
De Harpen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86508/5.31906
Dat was het!
BAG Import:
Vierde kavel in aanbouw, Culemborg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.94883/5.19132
Ze zijn hier een appartementengebouw aan het bouwen, Geldermalsen
Tussen Blankvoorn en Kostverlorenkade
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.88498/5.29108
31 woningen in aanbouw, Geldermalsen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.88536/5.29304
Hier een bedrijfspand word gebouwd in Geldermalsen
De Harpen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86508/5.31906
Dat was het!
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=109461909
1: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=109462096
2: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=109462237
3: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=109462333
4: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=109462433
#9566 is de zelfde post
Graag import van de volgende gebouwen.
Baarsweg 199 t/m 229, Hoogvliet Rotterdam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.85657&mlon=4.34978#map=18/51.85657/4.34978
Avondroodhof 2 t/m 15, Hoogvliet Rotterdam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.85709&mlon=4.34917#map=18/51.85709/4.34917
Keizermantelweg 423 t/m 435, Hoogvliet Rotterdam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.85716&mlon=4.34989#map=18/51.85716/4.34989
Mijn dank is groot!
Alles staat er nu op: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=109473029
Edit: mocht dit gebouwtje er niet meer staan, verwijder deze dan gerust. Kon ik net niet goed zien op de satelliet: https://www.openstreetmap.org/node/2764803775
Betreft import van 3 panden, 2 ervan staan nog op bouwvergunning in BAG en buiten is het braak terrein (survey vandaag: nog geen bouwactiviteiten).
Gaan we soepeler met de regels voor een import om de laatste tijd vraag ik me af?.. (zeker die verzoeken van DaandeJong)
Hij geeft aan dat ze in aanbouw zijn. Er zit altijd een vertraging in wat de satellieten weergeven. Ik probeer het enigsinds na te kijken waar mogelijk maar dat gaat natuurlijk niet altijd. De BAG loopt wel vaker achter dus daar kun je niet blind op vertrouwen. Als het overigens toch niet klopt dan mag je het gerust verwijderen. De regel is dat gebouwen er alleen op mogen als ze echt in aanbouw. Die regel geld nog steeds, tis soms alleen vertrouwen op een mapper als de beelden nog niet zijn bijgewerkt.
Daandejong … die moet je niet zomaar geloven helaas, die kijkt in een glazen bol. Als er geen bouwactiviteiten zijn, dan dient er gewoon nog geen importverzoek ingediend te worden.
@Daan, ik heb je al eens gewaarschuwd vanwege dit soort onjuiste verzoeken. Stop daar nou eens mee.