Dit is de post voor verzoeken panden en adressen vanuit de BAG te importeren. Je kunt het beste op osm.org op de locatie een node toevoegen zodat andere mappers het eventueel kunnen oppakken. Rechts op osm.org vind je een wit icoontjes, een tekstballon met een +. Klik daar op, sleep de node naar de juiste plek en voeg een duidelijke omschrijving toe. Vergeet niet eerst in te loggen op osm.org. Anders maak je een anonieme melding
Zou iemand dit gebouw opnieuw kunnen importeren?
OSM: https://www.openstreetmap.org/way/471873553
BAG: 0777100000199900
Edit: en de omliggende gebouwen lijken ook niet helemaal overeen te komen qua geometrie, wellicht kunnen die meegenomen worden?
Graag een BAG-import voor de volgende straten in Amsterdam:
-IJburg/Strandeiland: het nieuwe gebouw aan de Pampuslaan 505, op het strand van IJburg
-Verschillende nieuwe complexen op het Centrumeiland: aan Srefidensiplein, Huiswoudlaan, Muiderlaan, Van Gamerenstraat, Cola Debrotstraat, Nydia Ecurystraat, Camille Balystraat, Tan Malakastraat, Merdekagracht, Frank Martinus Arionstraat
-Bouwterrein aan de Overdiemerweg net ten westen van de kruising met de Fortdiemerdamweg: Overdiemerweg 34 en het naastgelegen pand op hetzelfde bouwterrein
-Het nieuwe transformatorstation op strandeiland: net ten Oosten van Centrumeiland op Strandeiland: ID 0363100012254393 en 0363100012254394
-Nieuwe politiebureau op Zeeburgereiland: Atje Keulen-Deelstrastraat 2
-Daar vlakbij, de carwash nabij Tankstation Kriterion: ID 0363100012250807
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=109104904
Dit is zo’n gemeente (of ambtenaar) die een beetje aanklooit: mikt een huisje BAG in, de precieze maten doen er niet toe. Resultaat is een schots en scheve toestand. Ik heb wat handwerk moeten toepassen om zijn overlappende huisjes op te vangen. Blij dat er niet zoveel ambtenaren deze werk ethos hebben.
De BAG is slecht bijgehouden in dit gebied want een aantal van deze panden is al lang gesloopt. Ik stel voor dat ik die na je edits weer weghaal.
Is voor de overige panden slechts de bouwvergunning verleend en dus die voeg je liever niet toe?