Nu niet meer: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=108691572
Importverzoeken N369 Rottevalle
Aanleg ovonde & werkzaamheden aan de kruispunten N369 bij Rottevalle.
Inclusief aanpassing buslijn & fietspaden.
Op maandag 17 mei starten de werkzaamheden aan de N369 bij Rottevalle. Naar verwachting is het werk op 6 augustus klaar.
Alvast bedankt.
Dit is de post voor verzoeken panden en adressen vanuit de BAG te importeren. Je kunt het beste op osm.org op de locatie een node toevoegen zodat andere mappers het eventueel kunnen oppakken. Rechts op osm.org vind je een wit icoontjes, een tekstballon met een +. Klik daar op, sleep de node naar de juiste plek en voeg een duidelijke omschrijving toe. Vergeet niet eerst in te loggen op osm.org. Anders maak je een anonieme melding
Graag een BAG-import van Schouteneinde 56B-56C & 58A-58D, te Puttershoek. De bouw is begonnen voor alle panden (ook degene die in BAG nog op bouwvergunning staan).
Alvast bedankt!
Graag BAG import
Bedrijfsweg 11, Maasdriel
Status: gereed
Bedrijfsweg 13, Maasdriel
Status: bouwgestart
Hoorzik 38 a, e en f, Kerkdriel
Status: bouwgestart
Kersenstraat 2, Kerkdriel
Status: bouwgestart
Bulkseweg 35, Kerkdriel
Status: bouwgestart
Kloosterstraat 2b en 2c, Kerkdriel
Status: bouwgestart
Teisterbandstraat 33, Kerkdriel
Status: bouwgestart
Bussenerweg 1c, Kerkdriel
Status: bouwgestart
Alles opgezocht (geen link) en imported.
Zou iemand dit gebouw opnieuw kunnen importeren?
OSM: https://www.openstreetmap.org/way/471873553
BAG: 0777100000199900
Edit: en de omliggende gebouwen lijken ook niet helemaal overeen te komen qua geometrie, wellicht kunnen die meegenomen worden?
En dit gebouw toe willen voegen:
BAG: 0777100000206431
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.56888/4.62151
Alvast dank
Ik had iets gedaan, maar was afgeleid, toch goedgekomen:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=108953675
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=108958091
https://www.openstreetmap.org/note/2549194#map=19/52.45044/4.81968&layers=N
De panden schieten hier de grond uit. Graag een BAG import
Graag een BAG-import voor de volgende straten in Amsterdam:
-IJburg/Strandeiland: het nieuwe gebouw aan de Pampuslaan 505, op het strand van IJburg
-Verschillende nieuwe complexen op het Centrumeiland: aan Srefidensiplein, Huiswoudlaan, Muiderlaan, Van Gamerenstraat, Cola Debrotstraat, Nydia Ecurystraat, Camille Balystraat, Tan Malakastraat, Merdekagracht, Frank Martinus Arionstraat
-Bouwterrein aan de Overdiemerweg net ten westen van de kruising met de Fortdiemerdamweg: Overdiemerweg 34 en het naastgelegen pand op hetzelfde bouwterrein
-Het nieuwe transformatorstation op strandeiland: net ten Oosten van Centrumeiland op Strandeiland: ID 0363100012254393 en 0363100012254394
-Nieuwe politiebureau op Zeeburgereiland: Atje Keulen-Deelstrastraat 2
-Daar vlakbij, de carwash nabij Tankstation Kriterion: ID 0363100012250807
Vast bedankt!
Curtius
Deze hoek van de gebouwen staan verkeerd.
Hierdoor komen gebouwen op het voetpad.
Westeinde 29
1721PZ
Broek op Langedijk
Pand ID: 0416100000242400
Verblijfsobject ID: 0416010000242402
Nummeraanduiding ID: 0416200000242401
Openbare ruimte ID: 0416300000200388
Woonplaats ID: 1116
Bronhouder ID: 0416
https://www.openstreetmap.org/?&mlat=52.67719&mlon=4.80227
Het is niet een groot probleem maar het zou prettig zijn als alles goed staat.
Alvast bedankt.
De BAG-beheerder in Nissewaard (ikzelf dus) is weer bezig geweest en heeft de volgende mutaties te vermelden:
-
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84774/4.32823
Marrewijklaan 18 t/m 160 → Start Bouw -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.85394/4.30213
Ohmweg 1 → Start bouw -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86063/4.30088
Oprelseweg 1 → Een klein schuurtje bij de ingang -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.85513/4.31524
Slauerhoffstraat 2 → Tijdelijk noodlokaal bij basisschool -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.85347/4.33647
Definitieve geometrie van blok binnen Schoener/Botter/Havenkade ingemeten en verwerkt -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82141/4.35302
Nieuwe woning Toldijk 17 -
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.82271/4.34531
Start bouw bij Dirk Oosthoeklaan 24 en schuin naar rechts nieuwe woning Huibrecht Hordijklaan 19 -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82483/4.26601
Oude Veerdam 10 → Geometrie is niet in overeenstemming met de BAG (N.B.: ook verbouwing pand) -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82780/4.23980
Nieuwe woning Kerkweg 57, nieuwe schuur en mantelzorgwoning Kerkweg 57a (= bouwvergunning verleend) -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82895/4.24977
Fibula 15a → Schuur in achtertuin
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=109104904
Dit is zo’n gemeente (of ambtenaar) die een beetje aanklooit: mikt een huisje BAG in, de precieze maten doen er niet toe. Resultaat is een schots en scheve toestand. Ik heb wat handwerk moeten toepassen om zijn overlappende huisjes op te vangen. Blij dat er niet zoveel ambtenaren deze werk ethos hebben.
Bedankt Frank,
De BAG is slecht bijgehouden in dit gebied want een aantal van deze panden is al lang gesloopt. Ik stel voor dat ik die na je edits weer weghaal.
Is voor de overige panden slechts de bouwvergunning verleend en dus die voeg je liever niet toe?
Thanks.
Importverzoek voor Europaweg 77 en gebouwtje ter rechterzijde in Apeldoorn (bouw is gestart):
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.19723/5.94634
Alvast bedant!
Rondom de Akkergreppel in Hoogkarspel is men aan het bouwen geslagen.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68907&mlon=5.16651#map=18/52.68907/5.16651
Aan de Huisgreppel komen ook huizen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68948&mlon=5.16626#map=18/52.68948/5.16626
Aan de Kuilenkrans wordt de krans voltooid:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68797&mlon=5.16755#map=18/52.68797/5.16755
Kan iemand die bouwsels op de kaart zetten? Dank!