brabo:
verzoek tot BAG import van:
Henry David Thoreaustraat 9, 1349HG Almere
Henry David Thoreaustraat 12, 1349HG Almere
alsook de volgende huizen die maar niet op “bouw gestart” gezet worden maar die allen in verschillende staten van bouw zijn, sommigen al meer dan een jaar ondertussen:
David Humeweg 35, 1349DA Almere
David Humeweg 41, 1349DA Almere
David Humeweg 49, 1349DA Almere
Simone de Beauvoirstraat 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 1349HD Almere
Jan Amos Comeniusstraat 11, 13, 15, 17, 19, 1349HH Almere
dat deze gebouwen wel degelijk aan de bouw gestart zijn valt te verifieren op https://www.satellietdataportaal.nl/ in de 2021 april/mei superview zijn ze allen zichtbaar.
dank,
brabo.
Bekend & groot gebied, ik kijk er wel eens overheen met de BAG bril op.
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=108568772
Ik heb de in-aanbouw (BAG status) en de visuele in-aanbouw (satportaal 16 april) meegenomen.
Ik hoop dat het een beetje klopt tov jouw lijst.
Oh, graag een edit pointer erbij, wel zo makkelijk, bv:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.34718&mlon=5.31351#map=18/52.34718/5.31351
Rechts op je OSM scherm onder ‘share’.
Inderdaad: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=108569222
Gebouw blijkt gekrompen te zijn.
Ik keek met wat verwondering naar de vele vakjes en vroeg me af wat het was: blijken parkeervakjes voor 1 auto
1 vak eromheen met amenity=parking doet het ook goed, wil ik graag toevoegen.
brabo
July 25, 2021, 3:41pm
9509
FrankOverman:
brabo:
verzoek tot BAG import van:
Henry David Thoreaustraat 9, 1349HG Almere
Henry David Thoreaustraat 12, 1349HG Almere
alsook de volgende huizen die maar niet op “bouw gestart” gezet worden maar die allen in verschillende staten van bouw zijn, sommigen al meer dan een jaar ondertussen:
David Humeweg 35, 1349DA Almere
David Humeweg 41, 1349DA Almere
David Humeweg 49, 1349DA Almere
Simone de Beauvoirstraat 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 1349HD Almere
Jan Amos Comeniusstraat 11, 13, 15, 17, 19, 1349HH Almere
dat deze gebouwen wel degelijk aan de bouw gestart zijn valt te verifieren op https://www.satellietdataportaal.nl/ in de 2021 april/mei superview zijn ze allen zichtbaar.
dank,
brabo.
Bekend & groot gebied, ik kijk er wel eens overheen met de BAG bril op.
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=108568772
Ik heb de in-aanbouw (BAG status) en de visuele in-aanbouw (satportaal 16 april) meegenomen.
Ik hoop dat het een beetje klopt tov jouw lijst.
Oh, graag een edit pointer erbij, wel zo makkelijk, bv:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.34718&mlon=5.31351#map=18/52.34718/5.31351
Rechts op je OSM scherm onder ‘share’.
hartelijk dank! van vele van deze huizen is het leuk dat ze er eindelijk opstaan, na al een jaar in opbouw en velen die er al wonen, in tijdelijke stacaravans
Graag een BAG-update van Smitsweg 9a, Klaaswaal (pand-ID: 0611100000415796)
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.78650/4.46108
Importverzoeken te Kollum. In alle gevallen is actieve of reeds afgeronde bouwactiviteit bevestigd door mijn waarneming ter plaatse.
Clantweg 1 t/m 1G (bedrijfsverzamelpand): https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.28180/6.16228
Torpsterryd 7+7a en 9+9a (twee keer loods met woning): https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.28891/6.15600
Sylsterryd 19, 21, 23 en 25 (toevoeging adressen van vier bedrijfsunits): https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.28744/6.15615
In deze nieuwbouwwijk 16 woningen (9 ervan staan op bouwvergunning verleend maar er wordt wel degelijk al gebouwd):
https://www.openstreetmap.org/#map=18/53.28149/6.13771
Het betreft De Weerstallen 1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 29, 30, 31 en De Warren 2, 4, 6, 8.
Bij voorbaat dank!
AndriesWijma:
Importverzoeken te Kollum. In alle gevallen is actieve of reeds afgeronde bouwactiviteit bevestigd door mijn waarneming ter plaatse.
Clantweg 1 t/m 1G (bedrijfsverzamelpand): https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.28180/6.16228
Torpsterryd 7+7a en 9+9a (twee keer loods met woning): https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.28891/6.15600
Sylsterryd 19, 21, 23 en 25 (toevoeging adressen van vier bedrijfsunits): https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.28744/6.15615
In deze nieuwbouwwijk 16 woningen (9 ervan staan op bouwvergunning verleend maar er wordt wel degelijk al gebouwd):
https://www.openstreetmap.org/#map=18/53.28149/6.13771
Het betreft De Weerstallen 1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 29, 30, 31 en De Warren 2, 4, 6, 8.
Bij voorbaat dank!
Graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=108643677
De laatste woningen aan De Bos-, Kerk-, Sneeuw- en Velduil in Amersfoort zijn in aanbouw: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.15895/5.40778 Graag een import, bedankt.
JeroenK88
(JeroenK88)
July 27, 2021, 11:18am
9516
Hendrik
(--Hendrik--)
July 29, 2021, 8:13am
9518
Importverzoeken N369 Rottevalle
Aanleg ovonde & werkzaamheden aan de kruispunten N369 bij Rottevalle.
Inclusief aanpassing buslijn & fietspaden.
https://www.fryslan.frl/n369
Op maandag 17 mei starten de werkzaamheden aan de N369 bij Rottevalle. Naar verwachting is het werk op 6 augustus klaar.
Alvast bedankt.
Importverzoeken N369 Rottevalle
Aanleg ovonde & werkzaamheden aan de kruispunten N369 bij Rottevalle.
Inclusief aanpassing buslijn & fietspaden.
https://www.fryslan.frl/n369
Op maandag 17 mei starten de werkzaamheden aan de N369 bij Rottevalle. Naar verwachting is het werk op 6 augustus klaar.
Alvast bedankt.
Dit is de post voor verzoeken panden en adressen vanuit de BAG te importeren. Je kunt het beste op osm.org op de locatie een node toevoegen zodat andere mappers het eventueel kunnen oppakken. Rechts op osm.org vind je een wit icoontjes, een tekstballon met een +. Klik daar op, sleep de node naar de juiste plek en voeg een duidelijke omschrijving toe. Vergeet niet eerst in te loggen op osm.org . Anders maak je een anonieme melding
Graag een BAG-import van Schouteneinde 56B-56C & 58A-58D, te Puttershoek . De bouw is begonnen voor alle panden (ook degene die in BAG nog op bouwvergunning staan).
Alvast bedankt!
Jvitegem
(Jvitegem)
July 30, 2021, 9:51am
9522
Graag BAG import
Bedrijfsweg 11, Maasdriel
Status: gereed
Bedrijfsweg 13, Maasdriel
Status: bouwgestart
Hoorzik 38 a, e en f, Kerkdriel
Status: bouwgestart
Kersenstraat 2, Kerkdriel
Status: bouwgestart
Bulkseweg 35, Kerkdriel
Status: bouwgestart
Kloosterstraat 2b en 2c, Kerkdriel
Status: bouwgestart
Teisterbandstraat 33, Kerkdriel
Status: bouwgestart
Bussenerweg 1c, Kerkdriel
Status: bouwgestart
Jvitegem:
Graag BAG import
Bedrijfsweg 11, Maasdriel
Status: gereed
Bedrijfsweg 13, Maasdriel
Status: bouwgestart
Hoorzik 38 a, e en f, Kerkdriel
Status: bouwgestart
Kersenstraat 2, Kerkdriel
Status: bouwgestart
Bulkseweg 35, Kerkdriel
Status: bouwgestart
Kloosterstraat 2b en 2c, Kerkdriel
Status: bouwgestart
Teisterbandstraat 33, Kerkdriel
Status: bouwgestart
Bussenerweg 1c, Kerkdriel
Status: bouwgestart
Alles opgezocht (geen link) en imported.
Famlam
(Famlam)
July 31, 2021, 10:21am
9524
Zou iemand dit gebouw opnieuw kunnen importeren?
OSM: https://www.openstreetmap.org/way/471873553
BAG: 0777100000199900
Edit: en de omliggende gebouwen lijken ook niet helemaal overeen te komen qua geometrie, wellicht kunnen die meegenomen worden?
En dit gebouw toe willen voegen:
BAG: 0777100000206431
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.56888/4.62151
Alvast dank
JeroenK88
(JeroenK88)
August 1, 2021, 2:14pm
9526