Overigens zie je bij de link naar FrieslandHuurt dat ze daar ook popups met eigen data hebben toegevoegd. Volgens mij zijn dat soort zaken vrij eenvoudig te regelen met applicaties als Leaflet en Mapbox?
Ik doe er zelf niet aan maar mijn broer liet de Go-Sharing app zien (Android) en de kaart was onmiskenbaar OSM:
Mapbox / OSM stond er netjes op linksonder
En ik kon ook mooi mijn laatste edits zien in de nieuwbouwwijk om de hoek.
Ik begrijp het wel, want met OSM kom je wel in dergelijke nieuwe plekken.
Dit had ik nog niet eerder gezien: ik zoek de nieuwe Lidl in Oisterwijk op: https://www.lidl.nl
En dan heb je als optie filiaalzoeker: er komt dan rechts in de browser een kaart tevoorschijn met als copyright ‘TomTom & Microsoft’;
ik zoom in op die kaart en vanaf schaal 500m dan ineens breidt de copyright zich uit en toont ook OSM:‘TomTom & Microsoft & OSM’.
Als ik de kaart vergelijk op mijn thuisterrein dan vind ik er niet veel van kloppen: oa wegen dwars door schuurtjes waar geen weg is:
zoek dit punt maar eens op: https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58994&mlon=4.97471#map=19/51.58994/4.97471
Maar goed, we worden weer genoemd. Toch eens op de koffie gaan bij TomTom in Eindhoven HTC en navragen waar dit zo vandaan komt.