GPX_Speedtag
(Arnold van der Meulen)
July 24, 2021, 8:18pm
9499
Verzoek aanpassing naar juiste BAG tekening.
ref:bag: 85100000004771
Satellietbeelden kloppen maar tekening niet.
Er staat geen gebouw op de weg: https://i.ibb.co/YZfj2B1/IMG-20210723-155621.jpg
Hoofdweg 29A
8424PJ Elsloo
Pand ID: 0085100000004771
Verblijfsobject ID: 0085010000010307
Nummeraanduiding ID: 0085200000058509
Openbare ruimte ID: 0085300000000161
Woonplaats ID: 1755
Bronhouder ID: 0085
Na aanpassing zal ik de weg juist tekenen.
Sander_H
(Sander H)
July 25, 2021, 1:35pm
9501
FrankOverman:
FYI voor alle imports: lijkt dat alle BAG-importers last hebben van hetzelfde probleem waarin de imports niet compleet doorkomen vanuit BAG in JOSM, oa de adres nodes. Oorzaak is onbekend, en in een eerder geval verdween het probleem ook weer. Dus even afwachten …
Lijkt alsof definitie van de BAG WFS gewijzigd is. Zie het BAG subforum voor een fix.
Er wederom ervan uitgaand dat bouw gestart is, want satportaal van eind mei laat niets zien: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=108567998
Ook hier zie ik niets op satportaal, nu van een recente 8 juli.
Survey gedaan ter plekke?
brabo:
verzoek tot BAG import van:
Henry David Thoreaustraat 9, 1349HG Almere
Henry David Thoreaustraat 12, 1349HG Almere
alsook de volgende huizen die maar niet op “bouw gestart” gezet worden maar die allen in verschillende staten van bouw zijn, sommigen al meer dan een jaar ondertussen:
David Humeweg 35, 1349DA Almere
David Humeweg 41, 1349DA Almere
David Humeweg 49, 1349DA Almere
Simone de Beauvoirstraat 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 1349HD Almere
Jan Amos Comeniusstraat 11, 13, 15, 17, 19, 1349HH Almere
dat deze gebouwen wel degelijk aan de bouw gestart zijn valt te verifieren op https://www.satellietdataportaal.nl/ in de 2021 april/mei superview zijn ze allen zichtbaar.
dank,
brabo.
Bekend & groot gebied, ik kijk er wel eens overheen met de BAG bril op.
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=108568772
Ik heb de in-aanbouw (BAG status) en de visuele in-aanbouw (satportaal 16 april) meegenomen.
Ik hoop dat het een beetje klopt tov jouw lijst.
Oh, graag een edit pointer erbij, wel zo makkelijk, bv:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.34718&mlon=5.31351#map=18/52.34718/5.31351
Rechts op je OSM scherm onder ‘share’.
Inderdaad: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=108569222
Gebouw blijkt gekrompen te zijn.
Ik keek met wat verwondering naar de vele vakjes en vroeg me af wat het was: blijken parkeervakjes voor 1 auto
1 vak eromheen met amenity=parking doet het ook goed, wil ik graag toevoegen.
brabo
July 25, 2021, 3:41pm
9509
FrankOverman:
brabo:
verzoek tot BAG import van:
Henry David Thoreaustraat 9, 1349HG Almere
Henry David Thoreaustraat 12, 1349HG Almere
alsook de volgende huizen die maar niet op “bouw gestart” gezet worden maar die allen in verschillende staten van bouw zijn, sommigen al meer dan een jaar ondertussen:
David Humeweg 35, 1349DA Almere
David Humeweg 41, 1349DA Almere
David Humeweg 49, 1349DA Almere
Simone de Beauvoirstraat 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 1349HD Almere
Jan Amos Comeniusstraat 11, 13, 15, 17, 19, 1349HH Almere
dat deze gebouwen wel degelijk aan de bouw gestart zijn valt te verifieren op https://www.satellietdataportaal.nl/ in de 2021 april/mei superview zijn ze allen zichtbaar.
dank,
brabo.
Bekend & groot gebied, ik kijk er wel eens overheen met de BAG bril op.
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=108568772
Ik heb de in-aanbouw (BAG status) en de visuele in-aanbouw (satportaal 16 april) meegenomen.
Ik hoop dat het een beetje klopt tov jouw lijst.
Oh, graag een edit pointer erbij, wel zo makkelijk, bv:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.34718&mlon=5.31351#map=18/52.34718/5.31351
Rechts op je OSM scherm onder ‘share’.
hartelijk dank! van vele van deze huizen is het leuk dat ze er eindelijk opstaan, na al een jaar in opbouw en velen die er al wonen, in tijdelijke stacaravans
Graag een BAG-update van Smitsweg 9a, Klaaswaal (pand-ID: 0611100000415796)
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.78650/4.46108
Importverzoeken te Kollum. In alle gevallen is actieve of reeds afgeronde bouwactiviteit bevestigd door mijn waarneming ter plaatse.
Clantweg 1 t/m 1G (bedrijfsverzamelpand): https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.28180/6.16228
Torpsterryd 7+7a en 9+9a (twee keer loods met woning): https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.28891/6.15600
Sylsterryd 19, 21, 23 en 25 (toevoeging adressen van vier bedrijfsunits): https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.28744/6.15615
In deze nieuwbouwwijk 16 woningen (9 ervan staan op bouwvergunning verleend maar er wordt wel degelijk al gebouwd):
https://www.openstreetmap.org/#map=18/53.28149/6.13771
Het betreft De Weerstallen 1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 29, 30, 31 en De Warren 2, 4, 6, 8.
Bij voorbaat dank!
AndriesWijma:
Importverzoeken te Kollum. In alle gevallen is actieve of reeds afgeronde bouwactiviteit bevestigd door mijn waarneming ter plaatse.
Clantweg 1 t/m 1G (bedrijfsverzamelpand): https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.28180/6.16228
Torpsterryd 7+7a en 9+9a (twee keer loods met woning): https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.28891/6.15600
Sylsterryd 19, 21, 23 en 25 (toevoeging adressen van vier bedrijfsunits): https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.28744/6.15615
In deze nieuwbouwwijk 16 woningen (9 ervan staan op bouwvergunning verleend maar er wordt wel degelijk al gebouwd):
https://www.openstreetmap.org/#map=18/53.28149/6.13771
Het betreft De Weerstallen 1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 29, 30, 31 en De Warren 2, 4, 6, 8.
Bij voorbaat dank!
Graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=108643677
De laatste woningen aan De Bos-, Kerk-, Sneeuw- en Velduil in Amersfoort zijn in aanbouw: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.15895/5.40778 Graag een import, bedankt.
JeroenK88
(JeroenK88)
July 27, 2021, 11:18am
9516
Hendrik
(--Hendrik--)
July 29, 2021, 8:13am
9518
Importverzoeken N369 Rottevalle
Aanleg ovonde & werkzaamheden aan de kruispunten N369 bij Rottevalle.
Inclusief aanpassing buslijn & fietspaden.
https://www.fryslan.frl/n369
Op maandag 17 mei starten de werkzaamheden aan de N369 bij Rottevalle. Naar verwachting is het werk op 6 augustus klaar.
Alvast bedankt.