Dit gedeelte van de wijk (deelgebied i van Kreekrijk) is momenteel nog één grote zandbak zonder openbare toegangswegen. Uiteindelijk zullen er nog diverse sloten tussen de straten worden gegraven, maar momenteel dus voornamelijk zand. De sattelietfoto van maart/april (zonder wolken) geeft een vrij accurate weergave van de huidige situatie: https://www.satellietdataportaal.nl/?base=brtachtergrondkaart&res=0.5&datemin=23-07-2020&loc=52.49306%2C4.741593%2C18z&overlay=mos-1
verzoek tot BAG import van:
Henry David Thoreaustraat 9, 1349HG Almere
Henry David Thoreaustraat 12, 1349HG Almere
alsook de volgende huizen die maar niet op “bouw gestart” gezet worden maar die allen in verschillende staten van bouw zijn, sommigen al meer dan een jaar ondertussen:
David Humeweg 35, 1349DA Almere
David Humeweg 41, 1349DA Almere
David Humeweg 49, 1349DA Almere
Simone de Beauvoirstraat 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 1349HD Almere
Jan Amos Comeniusstraat 11, 13, 15, 17, 19, 1349HH Almere
dat deze gebouwen wel degelijk aan de bouw gestart zijn valt te verifieren op https://www.satellietdataportaal.nl/ in de 2021 april/mei superview zijn ze allen zichtbaar.
dank,
brabo.
Verzoek aanpassing naar juiste BAG tekening.
ref:bag: 85100000004771
Satellietbeelden kloppen maar tekening niet.
Er staat geen gebouw op de weg: https://i.ibb.co/YZfj2B1/IMG-20210723-155621.jpg
Hoofdweg 29A
8424PJ Elsloo
Pand ID: 0085100000004771
Verblijfsobject ID: 0085010000010307
Nummeraanduiding ID: 0085200000058509
Openbare ruimte ID: 0085300000000161
Woonplaats ID: 1755
Bronhouder ID: 0085
Na aanpassing zal ik de weg juist tekenen.
- Removed -
FYI voor alle imports: lijkt dat alle BAG-importers last hebben van hetzelfde probleem waarin de imports niet compleet doorkomen vanuit BAG in JOSM, oa de adres nodes. Oorzaak is onbekend, en in een eerder geval verdween het probleem ook weer. Dus even afwachten …
Lijkt alsof definitie van de BAG WFS gewijzigd is. Zie het BAG subforum voor een fix.
Graag import
Het gaat om Woon-Winkelcomplex De Koploper in Rijswijk-Buiten
Er komen appartementen, supermarkt Lidl en een aantal dagwinkels
Er word hard gebouwd
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=108566459
Graag een import
Voor Rijswijk Buiten
2 gebouwen in aanbouw, Atalantaplein in Rijswijk
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02076/4.33639&layers=N
De bouw is inmiddels begonnen, Rijswijk
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.02242/4.33556&layers=N
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=108567874
Huizen in aanbouw in Rosmalen
De Groote Wielen
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.73773/5.34635&layers=N
Tussen Parelgrijs en Lommergroen
Er wederom ervan uitgaand dat bouw gestart is, want satportaal van eind mei laat niets zien: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=108567998
Graag import
Hier worden huizen gebouwd in Rijnvliet, Utrecht
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.07980/5.06425&layers=N
Ook hier zie ik niets op satportaal, nu van een recente 8 juli.
Survey gedaan ter plekke?
Hi ten zuiden van het brigadedok, hier https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.00915/5.11141 worden op dit moment palen geslagen voor een object dat al in het BAG aanwezig is.
verzoek tot BAG import van:
Henry David Thoreaustraat 9, 1349HG Almere
Henry David Thoreaustraat 12, 1349HG Almere
alsook de volgende huizen die maar niet op “bouw gestart” gezet worden maar die allen in verschillende staten van bouw zijn, sommigen al meer dan een jaar ondertussen:
David Humeweg 35, 1349DA Almere
David Humeweg 41, 1349DA Almere
David Humeweg 49, 1349DA Almere
Simone de Beauvoirstraat 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 1349HD Almere
Jan Amos Comeniusstraat 11, 13, 15, 17, 19, 1349HH Almeredat deze gebouwen wel degelijk aan de bouw gestart zijn valt te verifieren op https://www.satellietdataportaal.nl/ in de 2021 april/mei superview zijn ze allen zichtbaar.
dank,
brabo.
Bekend & groot gebied, ik kijk er wel eens overheen met de BAG bril op.
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=108568772
Ik heb de in-aanbouw (BAG status) en de visuele in-aanbouw (satportaal 16 april) meegenomen.
Ik hoop dat het een beetje klopt tov jouw lijst.
Oh, graag een edit pointer erbij, wel zo makkelijk, bv:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.34718&mlon=5.31351#map=18/52.34718/5.31351
Rechts op je OSM scherm onder ‘share’.
Verzoek aanpassing naar juiste BAG tekening.
ref:bag: 85100000004771
Satellietbeelden kloppen maar tekening niet.
Er staat geen gebouw op de weg: https://i.ibb.co/YZfj2B1/IMG-20210723-155621.jpg
Hoofdweg 29A
8424PJ Elsloo
Pand ID: 0085100000004771
Verblijfsobject ID: 0085010000010307
Nummeraanduiding ID: 0085200000058509
Openbare ruimte ID: 0085300000000161
Woonplaats ID: 1755
Bronhouder ID: 0085
Na aanpassing zal ik de weg juist tekenen.
Inderdaad: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=108569222
Gebouw blijkt gekrompen te zijn.
Ik keek met wat verwondering naar de vele vakjes en vroeg me af wat het was: blijken parkeervakjes voor 1 auto
1 vak eromheen met amenity=parking doet het ook goed, wil ik graag toevoegen.
brabo:verzoek tot BAG import van:
Henry David Thoreaustraat 9, 1349HG Almere
Henry David Thoreaustraat 12, 1349HG Almere
alsook de volgende huizen die maar niet op “bouw gestart” gezet worden maar die allen in verschillende staten van bouw zijn, sommigen al meer dan een jaar ondertussen:
David Humeweg 35, 1349DA Almere
David Humeweg 41, 1349DA Almere
David Humeweg 49, 1349DA Almere
Simone de Beauvoirstraat 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 1349HD Almere
Jan Amos Comeniusstraat 11, 13, 15, 17, 19, 1349HH Almeredat deze gebouwen wel degelijk aan de bouw gestart zijn valt te verifieren op https://www.satellietdataportaal.nl/ in de 2021 april/mei superview zijn ze allen zichtbaar.
dank,
brabo.Bekend & groot gebied, ik kijk er wel eens overheen met de BAG bril op.
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=108568772
Ik heb de in-aanbouw (BAG status) en de visuele in-aanbouw (satportaal 16 april) meegenomen.
Ik hoop dat het een beetje klopt tov jouw lijst.Oh, graag een edit pointer erbij, wel zo makkelijk, bv:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.34718&mlon=5.31351#map=18/52.34718/5.31351
Rechts op je OSM scherm onder ‘share’.
hartelijk dank! van vele van deze huizen is het leuk dat ze er eindelijk opstaan, na al een jaar in opbouw en velen die er al wonen, in tijdelijke stacaravans
Graag een BAG-update van Smitsweg 9a, Klaaswaal (pand-ID: 0611100000415796)
Importverzoeken te Kollum. In alle gevallen is actieve of reeds afgeronde bouwactiviteit bevestigd door mijn waarneming ter plaatse.
Clantweg 1 t/m 1G (bedrijfsverzamelpand): https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.28180/6.16228
Torpsterryd 7+7a en 9+9a (twee keer loods met woning): https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.28891/6.15600
Sylsterryd 19, 21, 23 en 25 (toevoeging adressen van vier bedrijfsunits): https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.28744/6.15615
In deze nieuwbouwwijk 16 woningen (9 ervan staan op bouwvergunning verleend maar er wordt wel degelijk al gebouwd):
https://www.openstreetmap.org/#map=18/53.28149/6.13771
Het betreft De Weerstallen 1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 29, 30, 31 en De Warren 2, 4, 6, 8.
Bij voorbaat dank!
Graag een BAG-update van Smitsweg 9a, Klaaswaal (pand-ID: 0611100000415796)
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.78650/4.46108
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=108643431
Importverzoeken te Kollum. In alle gevallen is actieve of reeds afgeronde bouwactiviteit bevestigd door mijn waarneming ter plaatse.
Clantweg 1 t/m 1G (bedrijfsverzamelpand): https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.28180/6.16228
Torpsterryd 7+7a en 9+9a (twee keer loods met woning): https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.28891/6.15600
Sylsterryd 19, 21, 23 en 25 (toevoeging adressen van vier bedrijfsunits): https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.28744/6.15615
In deze nieuwbouwwijk 16 woningen (9 ervan staan op bouwvergunning verleend maar er wordt wel degelijk al gebouwd):
https://www.openstreetmap.org/#map=18/53.28149/6.13771
Het betreft De Weerstallen 1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 29, 30, 31 en De Warren 2, 4, 6, 8.
Bij voorbaat dank!
Graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=108643677
De laatste woningen aan De Bos-, Kerk-, Sneeuw- en Velduil in Amersfoort zijn in aanbouw: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.15895/5.40778 Graag een import, bedankt.
De laatste woningen aan De Bos-, Kerk-, Sneeuw- en Velduil in Amersfoort zijn in aanbouw: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.15895/5.40778 Graag een import, bedankt.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.50773/4.95015
Koemarkt 48 en 50 t/m 52 ontbreken op de kaart.