Ik krijg in josm de BGT omtrekgericht sinds gisteren meen ik niet meer zichtbaar behalve dan fout 400 laden van de tegels.
Moet er iets aangepast worden .
De BAG als transparant ben ik ook al een poosje kwijt.
Die had ik als keuze in hetzelfde riedeltje staan.
Meerdere jaren luchtfoto terug kijken.
Klik je op de kaart dan zie je wat de basis is van de luchtfoto 2022 beeldmateriaal.nl eerder andere organisaties.
**Rijkswaterstaat **RWS Wegbeheerders kaart toegevoegd aan de OSM OK, klik, popup venster.
Binnen RWS kaart, klik op weg, voor info weg en mail/telefoon organisatie.
Tip: er is ook een NWB-wegbeheerderskaart beschikbaar als WMS-service (kleur link is afhankelijk van type wegbeheerder), ooit gevonden op data.overheid.nl.
op de webpagina wegbeheerders kan je op een weg klikken, je krijgt dan ook het mailadres te zien van de wegbeheerder en kan je via klik, mailprogramma, een melding doen.
Dat was meer mijn insteek.
Laatst schreef ik zelf een melding aan een verkeerde gemeente, grensgeval had het even niet in de gaten, nu even een controle in korte stappen naar je doel.
AHN4 laag de nieuwe DTM hilshade - Multidirectional ingevoerd en direct zichtbaar gemaakt.
Nu AHN4 landsdekkend is, de AHN3 laag standaard niet zichtbaar gemaakt.