Leuke toevoeging, dankjewel! Ik zie ook permalinks met coördinaten, ook heel handig. Helaas zijn die coördinaten niet in WGS84 zoals andere OSM-achtige services (maar RD-coördinaten?). Zou het een optie zijn om dit te veranderen? Met lat/lon-coördinaten in de permalink kan je OSM-OK gebruiken met OSM-smart-menu ( https://github.com/jgpacker/osm-smart-menu ): ik gebruik dat vaak om tussen OSM, Mapillary, … (en ook de verkeersbordenkaart) heen en weer te schakelen. Heel handig, vooral voor zoeken: intikken op Nominatim of zelfs Google, klik, en ik ben op de kaart die ik wil, op de juiste plek.
Ik krijg in josm de BGT omtrekgericht sinds gisteren meen ik niet meer zichtbaar behalve dan fout 400 laden van de tegels.
Moet er iets aangepast worden .
De BAG als transparant ben ik ook al een poosje kwijt.
Die had ik als keuze in hetzelfde riedeltje staan.
Meerdere jaren luchtfoto terug kijken.
Klik je op de kaart dan zie je wat de basis is van de luchtfoto 2022 beeldmateriaal.nl eerder andere organisaties.
**Rijkswaterstaat **RWS Wegbeheerders kaart toegevoegd aan de OSM OK, klik, popup venster.
Binnen RWS kaart, klik op weg, voor info weg en mail/telefoon organisatie.
Tip: er is ook een NWB-wegbeheerderskaart beschikbaar als WMS-service (kleur link is afhankelijk van type wegbeheerder), ooit gevonden op data.overheid.nl.