Dag Allroads,
Supergaaf die overlays. Vooral de maaiveld hillshade vind ik tof. Hiermee kan je erg leuk historische landmarks ‘opgraven’.
Voorbeeld:
Schijnvliegveld woudenberg:
http://mijndev.openstreetmap.nl/~allroads/NLOSMOK/OSMOKNL/OSMOKNL.html#map=16.78/598645.06/6816808.75/0
Je overlays staan nu zeker bij mijn favorieten!
1 Like
Allroads
(Allroads)
May 26, 2021, 12:34pm
13
Twee belangrijkste nieuwe lagen van AHN4 beginnende bij jaartal 2020 toegevoegd. Nog niet geheel Nederland. Maaiveld AHN4 wordt nu gelijk getoond. De AHN3 staat ook nog aan, zodat het geheel, dekkend lijkt.
vergelijk AHN3 AHN4
Zo zie je dat nieuwe MTB paden zichtbaar worden in het landschap. zet AHN4 aan/uit.
Nu ook edit remote Josm link.
Klik, om layer menu te openen, deze blijft nu geopend totdat je het in klikt. >>
Dit werkt wat beter op de smartphone.
Die ziet er goed uit zeg! Ik ga m’n best doen om het trail wat beter uit te lijnen.
Leuke toevoeging, dankjewel! Ik zie ook permalinks met coördinaten, ook heel handig. Helaas zijn die coördinaten niet in WGS84 zoals andere OSM-achtige services (maar RD-coördinaten?). Zou het een optie zijn om dit te veranderen? Met lat/lon-coördinaten in de permalink kan je OSM-OK gebruiken met OSM-smart-menu ( https://github.com/jgpacker/osm-smart-menu ): ik gebruik dat vaak om tussen OSM, Mapillary, … (en ook de verkeersbordenkaart) heen en weer te schakelen. Heel handig, vooral voor zoeken: intikken op Nominatim of zelfs Google, klik, en ik ben op de kaart die ik wil, op de juiste plek.
Zou je dat kunnen/willen veranderen?
Allroads
(Allroads)
May 26, 2021, 9:26pm
16
Ik weet het, … een van de vele punten voor verbetering.
Allroads
(Allroads)
July 19, 2021, 2:39pm
17
Veranderingen website NLOSMOK.
Nieuwe url
http://mijndev.openstreetmap.nl/~allroads/NLOSMOK/OSMOKNL.html
Verandering:
Map verwijdert in de url string
Coordinaten in WGS84, lat lon.
#map=15.00/52.1555/5.3877/0
Nu in firefox is er tussen de verschillende map websites te switchen met plugin OSM-start-menu.
NOTE: de oude url string laat ik nog even staan, wegens oude links in forum.
Die kunnen dan nog aangepast worden naar de nieuwe url situatie.
PAS je eigen favorieten aan.
Hoe kun je pannen op een ipad?
Allroads
(Allroads)
July 20, 2021, 9:56am
19
Is dit een algemene vraag of alleen bij deze map?
Bij deze applicatie, ik kan niet naar een andere plek bewegen, met de meeste apps werkt vegen, of staan er pijltjes in een hoek.
Allroads:
Coordinaten in WGS84, lat lon.
#map=15.00/52.1555/5.3877/0
Nu in firefox is er tussen de verschillende map websites te switchen met plugin OSM-start-menu.
Super handig, hartstikke bedankt!
Bij deze applicatie, ik kan niet naar een andere plek bewegen, met de meeste apps werkt vegen, of staan er pijltjes in een hoek.
Bedankt voor de snelle aanpassing!
http://mijndev.openstreetmap.nl/~allroads/NLOSMOK/OSMOKNL.html
Allroads
(Allroads)
July 28, 2021, 2:47pm
23
busway toegevoegd aan style overpass
Allroads
(Allroads)
July 31, 2021, 1:34am
24
In de popup een koppeling naar Oblique Luchtfoto Slagboom en Peters toegevoegd.
Allroads
(Allroads)
August 1, 2021, 7:35pm
25
In de popup een koppeling naar de locatie in Satellietdataportaal.nl toegevoegd.
Allroads
(Allroads)
August 19, 2021, 11:51am
26
BRP gewaspercelen.
Twee layers toegevoegd, vanuit BRP wfs bron (PD 1.0)
text: gewas benaming
area: gewas perceel met kantlijn
Zelf de BRP lagen aanzetten, eventueel andere uitzetten.
Een locatie
BRP AAN forum
Allroads
(Allroads)
November 15, 2021, 11:56am
27
Ook hier de Luchtfoto Actueel Ortho HR 7,5 cm toegevoegd.
Oudere luchtfoto lagen verwijdert.
http://mijndev.openstreetmap.nl/~allroads/NLOSMOK/OSMOKNL.html#map=15.87/52.0222/5.9983/0
Allroads
(Allroads)
June 22, 2022, 2:27pm
28
url nationaal georegister BGT lagen vervangen door service.pdok.nl url OSMOK
eggie
(Eggie)
July 16, 2022, 8:26am
29
Ik krijg in josm de BGT omtrekgericht sinds gisteren meen ik niet meer zichtbaar behalve dan fout 400 laden van de tegels.
Moet er iets aangepast worden .
De BAG als transparant ben ik ook al een poosje kwijt.
Die had ik als keuze in hetzelfde riedeltje staan.
Dien ik zelf iets aan te passen?
Allroads
(Allroads)
July 16, 2022, 9:15am
30
eggie:
Ik krijg in josm de BGT omtrekgericht sinds gisteren meen ik niet meer zichtbaar behalve dan fout 400 laden van de tegels.
Moet er iets aangepast worden .
De BAG als transparant ben ik ook al een poosje kwijt.
Die had ik als keuze in hetzelfde riedeltje staan.
Dien ik zelf iets aan te passen?
Antwoord in het “De beste imagery layers om NL OSM te mappen met JOSM” topic.
eggie
(Eggie)
July 16, 2022, 9:18am
31
Oke… bedankt… Ga het straks proberen aan te passen.
edit… Done