Dziękuję, lewoskręt zdążyłem też zweryfikować na miejscu, ale nie zauważyłem tego nakazu jazdy prosto likwidującego prawoskręt, więc bez śladów nadal byłby tam obecny błąd.
Jadąc autostradą A2 w kierunku na Warszawę na odcinku miedzy kilometrem 158 a 161 zamiast prowadzić prosto autostradą, nawigacja Yanosik prowadzi przez zjazd Komorniki.
Czy w śladach Yanosika widać, że Słowackiego w Gdańsku jest już dwukierunkowa? Chyba tylko na czas remontu został wprowadzony ruch jednokierunkowy i już tak zostało https://www.openstreetmap.org/note/2549614
A czy istnieje jakaś dokumentacja dotycząca tego jak Yanosik interpretuje tagowanie w OSM? Taka pełna lista funkcjonalności?
Np. wiem o planowanym remoncie drogi który zaczyna się 17 lipca i chciałbym tą drogę otagować tak aby Yanosik od północy 17.07.2021 nie prowadził tamtędy.
Kiedy Yanosik pobiera dane z OSM? Co piątek?
Widzę na swoim lokalnym podwórku, że np. remont ul. Klasztornej otagowany jest jako:
access = no
construction:end-date = 2022-03-01
Czy Yanosik po tej dacie otworzy automatycznie Klasztorną czy może są jakieś boty które otworzą drogę a Yanosik sobie pobierze otwartą?
W tym miejscu brakowało relacji zakazującej zawracania – uzupełniłem.
Przy okazji mam pytanie co do tych 2 relacji (relacja 7850591, relacja 7850593) – co one miały osiągnąć ?
Jakby ktoś pamiętał, żeby 25 sierpnia sprawdzić czy remont skrzyżowania ul. Marszałkowskiej z Królewską w Warszawie już się zakończył, to byłoby super, bo ja się tym nie zajmuję zwykle, tylko akurat przejeżdżałem, więc zmapowałem - i się zdziwiłem że nikt tego nie zmapował na bieżąco:
Hej! Czy w związku z czasowym zamknięciem DK92 w Swarzędzu jest możliwość w najbliższy weekend „czasowego” (w podanych godzinach) wyłączenia prowadzenia trasy w Yanosiku po wskazanych odcinkach ?