Importverzoek voor boerenpand rechtsonder, ID 0200100003933490:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18909/6.03234
Idem voor Krommedijk 2:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18724/6.03261
Alvast bedankt!
Importverzoek voor boerenpand rechtsonder, ID 0200100003933490:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18909/6.03234
Idem voor Krommedijk 2:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18724/6.03261
Alvast bedankt!
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=106416771
Nr 151 zie ik niet op satportaal 28 mei: de bouw is dus gestart sindsdien, wil ik aannemen.
De sociale huurwoningen aan Koolzaad 50-72, Tuitjenhorn zijn in 11 dagen gebouwd (https://www.noordhollandsdagblad.nl/cnt/dmf20210615_29328494?MAILHASH=5B4A89A930A92EA7E4A3C5C955BCA5C32E5CB67234861DB4AF97ED5A9ABAEDDB&utm_campaign=nhd_middagupdate&utm_content=art+%7Bheadarticle%7D_Kijk%2C+dat+schiet+op:+twaalf+huizen+gebouwd+in+elf+dagen+en+volgende+maand+kunnen+de+huurders+er+al+in.+Wooncompagnie+experimenteert+met+supersnel+bouwen+in+Tuitjenhorn&utm_medium=newsletter&utm_source=noordhollandsdagblad&utm_term=20210615_).
Ik ben benieuwd hoe snel ze op Openstreetmap kunnen worden “gebouwd”
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.73487/4.74434
Dank alvast daarvoor!
Zoiets: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=106422366
Sorry voor de belachelijk langdurige 7 mins. Maar ik moest landuse nog aanpassen…
Hoi Frank,
Indrukwekkend! Ik hoop niet dat mijn wegenbouw jouw landbewerking heeft gekruist?
Zul je altijd zien. Dat er een wegenbouwer de boel loopt te dwarsbomen.
Overigens snap ik het bericht niet. Op de oblique van 31 maart zie ik de huizen, praktisch afgebouwd, al staan.
Des te indrukwekkender! Dank!
Klopt, dankjewel!
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.43181/4.77569&layers=N
Hier ontbreekt pand 29 nog. Is in aanbouw nu.
In de Belgischestraat en Kramerstraat in Zaandam zijn inmiddels nieuwe huurwoningen op de plaats van de oude gekomen. BAG is nog verouderd: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.44583/4.82463
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.43181/4.77569&layers=N
Hier ontbreekt pand 29 nog. Is in aanbouw nu.
In de Belgischestraat en Kramerstraat in Zaandam zijn inmiddels nieuwe huurwoningen op de plaats van de oude gekomen. BAG is nog verouderd: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.44583/4.82463
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=106553387
Graag import van enkele nieuwe gebouwen in Goes:
Goese Diep:
Ketelkade > https://osm.org/go/0EmwMmxx4–?m=
Goese Dieplaan > https://osm.org/go/0EmwMy2F5–?m= (Meerdere huizen langs deze laan)
De Poel:
Hudsonweg > https://osm.org/go/0EmlYLShQ–?m=
Marquesweg: https://osm.org/go/0EmlSG0Rs–?m=
Graag import van enkele nieuwe gebouwen in Goes:
Goese Diep:
Ketelkade > https://osm.org/go/0EmwMmxx4–?m=
Goese Dieplaan > https://osm.org/go/0EmwMy2F5–?m= (Meerdere huizen langs deze laan)
De Poel:
Hudsonweg > https://osm.org/go/0EmlYLShQ–?m=
Marquesweg: https://osm.org/go/0EmlSG0Rs–?m=
ZldYe:Graag import van enkele nieuwe gebouwen in Goes:
Goese Diep:
Ketelkade > https://osm.org/go/0EmwMmxx4–?m=
Goese Dieplaan > https://osm.org/go/0EmwMy2F5–?m= (Meerdere huizen langs deze laan)
De Poel:
Hudsonweg > https://osm.org/go/0EmlYLShQ–?m=
Marquesweg: https://osm.org/go/0EmlSG0Rs–?m=
Super, bedankt!
De appartementen aan de Lloydkade zijn bijgewerkt in BAG:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.90146&mlon=4.45589#map=19/51.90146/4.45589
Een update zou goed zijn zodat de “Loods Holland” niet langer het gebouw kruist.
De appartementen aan de Lloydkade zijn bijgewerkt in BAG:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.90146&mlon=4.45589#map=19/51.90146/4.45589
Een update zou goed zijn zodat de “Loods Holland” niet langer het gebouw kruist.
Dit is hoe het nu in de BAG staat. Loods Holland kruist nogsteeds en rechts nog een weg met de nieuwe contour. Ligt er toevallig een grote parkeergarage onder het complex? Klopt dit zo wel
Daarnaast, het nieuwbouw complex rechts van jou verzoek lijkt volgens obliequebeelden ook al aardig aan aanbouw. Ook maar importeren?
Bij mij lijkt de BGT Omtrekgericht (de rode lijnen) meer up-to-date te zijn:
Dat klopt redelijk met de werkelijkheid, kan ik zeggen op basis van een bezoek en obliequebeelden.
Er is zeker sprake van een inpandige parkeergarage maar het zou met verbazen als die het hele oppervlakte van het huidige gebouw beslaat.
Het lijkt me dat BAG dus nog niet up-to-date is. Is dat een kwestie van wachten of ergens een verzoek neerleggen?
Daarnaast, het nieuwbouw complex rechts van jou verzoek lijkt volgens obliequebeelden ook al aardig aan aanbouw. Ook maar importeren?
Ja, september vorig jaar waren ze nog niet begonnen, maar inderdaad op obliequebeelden (28-04-2001) is het al een stuk onderweg, ik zal er weer eens gaan kijken. Nu al een import lijkt me prima.
Ja, september vorig jaar waren ze nog niet begonnen, maar inderdaad op obliequebeelden (28-04-2001) is het al een stuk onderweg, ik zal er weer eens gaan kijken. Nu al een import lijkt me prima.
Dat pand rechts heb ik er nu opgezet: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=106626109
Dat klopt redelijk met de werkelijkheid, kan ik zeggen op basis van een bezoek en obliequebeelden.
Er is zeker sprake van een inpandige parkeergarage maar het zou met verbazen als die het hele oppervlakte van het huidige gebouw beslaat.
Het lijkt me dat BAG dus nog niet up-to-date is. Is dat een kwestie van wachten of ergens een verzoek neerleggen?
Ik zou het vooral vreemd vinden als de parkeergarage ook nog rechts onder de “Loods borneo” weg loopt. Je kan eens een terugmelding bij de BAG droppen als je denkt dat het zo fout is. In onderstaande link kun je links onder de zoomknoppen een bag terugmelding aanmaken. Als ze het verzoek hebben geaccepteerd en verwerkt duurt het ongeveer nog een maand voordat het te downloaden is is mijn ervaring.
Zou iemand 't Haantje 49 willen importeren?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.81480&mlon=6.82420#map=19/52.81480/6.82420&layers=N
Gaat om deze woning: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=251892.28902694&geometry.y=537369.5724573&zoomlevel=7&objectId=0109100000008725&objectId=0109100000030199&detailsObjectId=0109010000021904
Bij voorbaat dank!
Zou iemand 't Haantje 49 willen importeren?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.81480&mlon=6.82420#map=19/52.81480/6.82420&layers=N
Gaat om deze woning: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=251892.28902694&geometry.y=537369.5724573&zoomlevel=7&objectId=0109100000008725&objectId=0109100000030199&detailsObjectId=0109010000021904Bij voorbaat dank!
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=106630767
Staat er op. Hij staat op construction. Indien dat niet meer klopt even aanpassen