Indrukwekkend! Ik hoop niet dat mijn wegenbouw jouw landbewerking heeft gekruist?
Zul je altijd zien. Dat er een wegenbouwer de boel loopt te dwarsbomen.
Overigens snap ik het bericht niet. Op de oblique van 31 maart zie ik de huizen, praktisch afgebouwd, al staan.
Dit is hoe het nu in de BAG staat. Loods Holland kruist nogsteeds en rechts nog een weg met de nieuwe contour. Ligt er toevallig een grote parkeergarage onder het complex? Klopt dit zo wel
Daarnaast, het nieuwbouw complex rechts van jou verzoek lijkt volgens obliequebeelden ook al aardig aan aanbouw. Ook maar importeren?
Dat klopt redelijk met de werkelijkheid, kan ik zeggen op basis van een bezoek en obliequebeelden.
Er is zeker sprake van een inpandige parkeergarage maar het zou met verbazen als die het hele oppervlakte van het huidige gebouw beslaat.
Het lijkt me dat BAG dus nog niet up-to-date is. Is dat een kwestie van wachten of ergens een verzoek neerleggen?
Ja, september vorig jaar waren ze nog niet begonnen, maar inderdaad op obliequebeelden (28-04-2001) is het al een stuk onderweg, ik zal er weer eens gaan kijken. Nu al een import lijkt me prima.
Ik zou het vooral vreemd vinden als de parkeergarage ook nog rechts onder de “Loods borneo” weg loopt. Je kan eens een terugmelding bij de BAG droppen als je denkt dat het zo fout is. In onderstaande link kun je links onder de zoomknoppen een bag terugmelding aanmaken. Als ze het verzoek hebben geaccepteerd en verwerkt duurt het ongeveer nog een maand voordat het te downloaden is is mijn ervaring.