eggie
(Eggie)
June 13, 2021, 6:09am
9351
Graag import multicomplex Mandarijnlaan 1-10 in Noordwijk
https://www.openstreetmap.org/changeset/106268593#map=19/52.22001/4.42743
Mapper heeft al iets ingetekend. Zelf heb ik het stratenpatroon al gereconstrueerd mbv Satallietdataportaal en gebouw Appelhof 7 van de kaart gesloopt.
Ik zie het niet op de foto.
BVD
eggie
Lachgast
(Luciën)
June 14, 2021, 6:59am
9353
Hallo allemaal,
Het Gezinspaviljoen in Bovenkarspel wordt vernieuwbouwd. Iemand heeft al op originele wijze weergegeven dat het pand gesloopt werd/is. De nieuwbouw is inmiddels lang en breed gestart. Kan iemand de nieuwe contour intekenen?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.69735/5.25033
Dank!
Lachgast:
Hallo allemaal,
Het Gezinspaviljoen in Bovenkarspel wordt vernieuwbouwd. Iemand heeft al op originele wijze weergegeven dat het pand gesloopt werd/is. De nieuwbouw is inmiddels lang en breed gestart. Kan iemand de nieuwe contour intekenen?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.69735/5.25033
Dank!
Graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=106348919
Gatalin
(Fred)
June 14, 2021, 8:07pm
9355
Graag import van Middenweg 6, Arriën en naastgelegen bijgebouw
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.54476/6.45898
JeroenK88
(JeroenK88)
June 15, 2021, 1:21pm
9356
CJTmmr
(Kees-Jan)
June 15, 2021, 3:51pm
9357
er bij gezet, klopt het dat toegang vanaf Middenweg is?
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=106416771
Nr 151 zie ik niet op satportaal 28 mei: de bouw is dus gestart sindsdien, wil ik aannemen.
Lachgast
(Luciën)
June 15, 2021, 8:13pm
9361
Zoiets: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=106422366
Sorry voor de belachelijk langdurige 7 mins. Maar ik moest landuse nog aanpassen…
Lachgast
(Luciën)
June 15, 2021, 8:25pm
9363
Hoi Frank,
Indrukwekkend! Ik hoop niet dat mijn wegenbouw jouw landbewerking heeft gekruist?
Zul je altijd zien. Dat er een wegenbouwer de boel loopt te dwarsbomen.
Overigens snap ik het bericht niet. Op de oblique van 31 maart zie ik de huizen, praktisch afgebouwd, al staan.
Des te indrukwekkender! Dank!
JeroenK88
(JeroenK88)
June 16, 2021, 2:06pm
9365
JeroenK88
(JeroenK88)
June 16, 2021, 2:10pm
9366
In de Belgischestraat en Kramerstraat in Zaandam zijn inmiddels nieuwe huurwoningen op de plaats van de oude gekomen. BAG is nog verouderd: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.44583/4.82463
ZldYe
(ZldYe)
June 18, 2021, 9:09am
9369
Graag import van enkele nieuwe gebouwen in Goes:
Goese Diep:
Ketelkade > https://osm.org/go/0EmwMmxx4–?m=
Goese Dieplaan > https://osm.org/go/0EmwMy2F5–?m= (Meerdere huizen langs deze laan)
De Poel:
Hudsonweg > https://osm.org/go/0EmlYLShQ–?m=
Marquesweg: https://osm.org/go/0EmlSG0Rs–?m=