Geen probleem. Dit is wat ik zie in JOSM/BAG:
Ik zie geen gemis aan adres nodes: 126, 126A is gewoon aanwezig.
Ik zie wel overbodige 126-1 en 126-2: maar die kun je zelf ook verwijderen.
En ik zie de gebruikelijke gebouw vormen die iets afwijken OSM-BAG, maar dat is ‘normaal’.
Die kan ik meenemen, maar daar gaat het hier niet om.
Daarnaast heeft ene Rene Tran-Guillot in 2015 heel ijverig alle gebouw-delen ingemapped: dmv een adres area: ?
De changeset van 2015: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=31934539
Als ik aan zo’n gedeelte trek geeft JOSM validate meteen een waarschuwing op duplicate tussen de echte adres node en zo’n adres area.
Dus wat je kunt doen is bv al die delen ombuigen naar een building:part.
Zie voorbeeld in dit winkelcentrum waar Cartographer10 5 maanden geleden actief is geweest: https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.19966/5.98830 https://overpass-api.de/achavi/?changeset=97925610 (ook een berg werk!)
Kun je hier iets mee, anders roep maar.
Mapper heeft al iets ingetekend. Zelf heb ik het stratenpatroon al gereconstrueerd mbv Satallietdataportaal en gebouw Appelhof 7 van de kaart gesloopt.
Ik zie het niet op de foto.
Het Gezinspaviljoen in Bovenkarspel wordt vernieuwbouwd. Iemand heeft al op originele wijze weergegeven dat het pand gesloopt werd/is. De nieuwbouw is inmiddels lang en breed gestart. Kan iemand de nieuwe contour intekenen?
Indrukwekkend! Ik hoop niet dat mijn wegenbouw jouw landbewerking heeft gekruist?
Zul je altijd zien. Dat er een wegenbouwer de boel loopt te dwarsbomen.
Overigens snap ik het bericht niet. Op de oblique van 31 maart zie ik de huizen, praktisch afgebouwd, al staan.