Zou iemand het nieuwe gebouw op Aalsmeerderdijk 157A t/m 163 in de gemeente Haarlemmermeer willen importeren? De adresnodes in het aanpalende lange gebouw zijn ook niet allemaal goed meer.
Bedankt, het lijkt te kloppen. Er is in ieder geval een nieuw restaurant geopend, dat ik nu heb kunnen toevoegen. Ik weet niet of de rest van het pand al af is.
Op Winkelcentrum Kronenburg in Arnhem zijn in het verleden wat winkelpanden anders ingedeeld. Het gaat in ieder geval om wat nu de adressen Kronenburgpassage 126 en 126A zijn. Op Openstreetmap zijn dit nog 126-1, 126-2, 126A.
Als het niet teveel moeite is (ik weet niet in hoeverre dit geautomatiseerd is) dan ook graag de andere adressen van Kronenburgpassage langslopen, de kans is groot dat er sinds 2014 nog meer verschuivingen zijn geweest (er is in ieder geval verbouwd). En anders ook geen probleem, dan meld ik me zodra ik een geval tegenkom. Alvast bedankt!
Geen probleem. Dit is wat ik zie in JOSM/BAG:
Ik zie geen gemis aan adres nodes: 126, 126A is gewoon aanwezig.
Ik zie wel overbodige 126-1 en 126-2: maar die kun je zelf ook verwijderen.
En ik zie de gebruikelijke gebouw vormen die iets afwijken OSM-BAG, maar dat is ‘normaal’.
Die kan ik meenemen, maar daar gaat het hier niet om.
Daarnaast heeft ene Rene Tran-Guillot in 2015 heel ijverig alle gebouw-delen ingemapped: dmv een adres area: ?
De changeset van 2015: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=31934539
Als ik aan zo’n gedeelte trek geeft JOSM validate meteen een waarschuwing op duplicate tussen de echte adres node en zo’n adres area.
Dus wat je kunt doen is bv al die delen ombuigen naar een building:part.
Zie voorbeeld in dit winkelcentrum waar Cartographer10 5 maanden geleden actief is geweest: https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.19966/5.98830 https://overpass-api.de/achavi/?changeset=97925610 (ook een berg werk!)
Kun je hier iets mee, anders roep maar.
Mapper heeft al iets ingetekend. Zelf heb ik het stratenpatroon al gereconstrueerd mbv Satallietdataportaal en gebouw Appelhof 7 van de kaart gesloopt.
Ik zie het niet op de foto.
Het Gezinspaviljoen in Bovenkarspel wordt vernieuwbouwd. Iemand heeft al op originele wijze weergegeven dat het pand gesloopt werd/is. De nieuwbouw is inmiddels lang en breed gestart. Kan iemand de nieuwe contour intekenen?