Istnieje, wprawdzie to nie poziom Wiślanej Trasy Rowerowej ale trasa zdecydowanie lepiej wytyczona od większości samorządowych “szlaków rowerowych”, które są na OSM.
Podbijam. Czy nie znajdzie się dobra duszyczka, która wycofałaby zmiany https://www.openstreetmap.org/user/ndr1x ? Bałagan w Zatorze jest teraz dość spory. Zwłaszcza ta otwarta obwodnica Zatora + zmiany kategorii dróg z tym związane są problematyczne…
To https://www.openstreetmap.org/way/505778146 wygląda ok. Usuń tylko area=yes i source:use=zVID - ten pierwszy tag jest niepotrzebny na budynku, a ten drugi sugeruje że źródło tych danych pochodzi od innego użytkownika, a już ty edytowałeś ten obiekt.
Ja bym jednak nie łączył toru wyścigowego z budynkiem. highway=raceway służy raczej do narysowania toru.
A czym jest https://www.openstreetmap.org/node/8815465640 ? Czy to to samo co w budynku obok, czy jest tu jakieś inne centrum sportowe? Jeśli to to samo, to z dużego budynku usunąłbym tagi związane z gokartami i dodał do węzła sport=karting zamiast motor.
Tego nie rozumiem - korzystałeś z podkładu z budynkami, a przesunąłeś budynek w prawo. Wcześniejsza pozycja była poprawna. Poza tym nie powinno być tej relacji: https://www.openstreetmap.org/relation/12825349
Czyli to świadczy o tym, że każdy budynek jest tam krzywo narysowany?
Rozumiem, że jak włączam podkład z Geoportalu, to nie mam go na siłe próbować do czegoś dokalibrować??
tutaj: https://www.openstreetmap.org/changeset/86187292 użytkownik bruhh wykazał się “dowcipem” i użył nazwy “Smętarz w Tłukawcu”.
Na szczęście niedużo mapował a od roku nic - wypatrzyłem jeszcze dwie edycje z nazwami w tym stylu.
Dzisiaj jest już późno, spróbuję jutro poprawić i przeszukać resztę.
https://www.openstreetmap.org/changeset/101531160
“Zmieniłem na abanoned, bo w opisie jest że “zarośnięte od 2016 roku”. Abandoned = opuszczony. Więc żeby umożliwić na nowo ruch pojazdów szynowych, trzeba by wyciąć te drzewa i rośliny które wyrosły na torach.”