Twee belangrijkste nieuwe lagen van AHN4 beginnende bij jaartal 2020 toegevoegd. Nog niet geheel Nederland. Maaiveld AHN4 wordt nu gelijk getoond. De AHN3 staat ook nog aan, zodat het geheel, dekkend lijkt.
Leuke toevoeging, dankjewel! Ik zie ook permalinks met coördinaten, ook heel handig. Helaas zijn die coördinaten niet in WGS84 zoals andere OSM-achtige services (maar RD-coördinaten?). Zou het een optie zijn om dit te veranderen? Met lat/lon-coördinaten in de permalink kan je OSM-OK gebruiken met OSM-smart-menu ( https://github.com/jgpacker/osm-smart-menu ): ik gebruik dat vaak om tussen OSM, Mapillary, … (en ook de verkeersbordenkaart) heen en weer te schakelen. Heel handig, vooral voor zoeken: intikken op Nominatim of zelfs Google, klik, en ik ben op de kaart die ik wil, op de juiste plek.
Ik krijg in josm de BGT omtrekgericht sinds gisteren meen ik niet meer zichtbaar behalve dan fout 400 laden van de tegels.
Moet er iets aangepast worden .
De BAG als transparant ben ik ook al een poosje kwijt.
Die had ik als keuze in hetzelfde riedeltje staan.