Overpass highway layer toegevoegd.
Met 1 layer, meerdere kleuren in de style voor de verschillende highwayās.
TIP: zoom goed in en zet dan de overpass aan.
Schuiven gaat als je goed ingezoomd bent.
Uit zetten wanneer je veel gaat schuiven en zoomen, daarna weer aan.
Een nadeel zoals aangeven in de waarschuwing.
Er moet nog heel wat aan de site worden gesleuteld.
In vergelijk met BGT omtrekgericht zie je vaak hoe schots en scheef de intekening van de wegen ligt.
Twee belangrijkste nieuwe lagen van AHN4 beginnende bij jaartal 2020 toegevoegd. Nog niet geheel Nederland. Maaiveld AHN4 wordt nu gelijk getoond. De AHN3 staat ook nog aan, zodat het geheel, dekkend lijkt.
Leuke toevoeging, dankjewel! Ik zie ook permalinks met coƶrdinaten, ook heel handig. Helaas zijn die coƶrdinaten niet in WGS84 zoals andere OSM-achtige services (maar RD-coƶrdinaten?). Zou het een optie zijn om dit te veranderen? Met lat/lon-coƶrdinaten in de permalink kan je OSM-OK gebruiken met OSM-smart-menu ( https://github.com/jgpacker/osm-smart-menu ): ik gebruik dat vaak om tussen OSM, Mapillary, ā¦ (en ook de verkeersbordenkaart) heen en weer te schakelen. Heel handig, vooral voor zoeken: intikken op Nominatim of zelfs Google, klik, en ik ben op de kaart die ik wil, op de juiste plek.