Lachgast
(Luciën)
May 4, 2021, 4:28pm
9142
Oeps, foutje bedankt. Een conflictmelding in JOSM maakte dat ik zonder blikken of blozen Het Voert 160-224 in Grootebroek verwijderde.
Kan iemand de gebouwcontour opnieuw importeren? En daarbij ook even kijken wat er nu loos was?
Dank!
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.69304/5.23114
eggie
(Eggie)
May 4, 2021, 5:18pm
9143
Graag BAG import van de nieuwe Brandweerkazerne aan de Willem Dreeslaan in Papendrecht
https://www.openstreetmap.org/note/2653381#map=19/51.82788/4.69863&layers=N
BVD
eggie
eggie
(Eggie)
May 4, 2021, 8:01pm
9146
Ik heb alles vervangen: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104162070
Als dat ongewenst is, reverten we.
tunnlr
May 5, 2021, 8:53am
9148
Verzoek import van gebouw horende bij adres Sint Jorisweg 8B, Delft.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02326/4.36037
S.v.p. een import van
Wintersweg 1b, Mijnsheerenland (+ de andere gebouwtjes achterop hetzelfde terrein)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.79573/4.50963
Graag een import voor https://www.openstreetmap.org/way/269228910 - dit pand is gesloopt, en inmiddels wordt er iets nieuws gebouwd.
Ik kan mijn post niet editen omdat 'ie nog niet geapproved is, dus dan maar als extra reactie: ik kom er net achter dat er wat gebouwtjes die erachter zaten ook gesloopt zijn (+ nieuwe bouw gestart), dus er moet blijkbaar meer geimporteerd worden dan enkel dat ene pand.
Lachgast
(Luciën)
May 6, 2021, 2:32pm
9153
Bonjour,
Op de Nijverheidsweg in Grootebroek wordt ijverig gebouwd:
Ik ga het gras er even van de kaart maaien, kan iemand de gebouwen er alvast op zetten?
Nijverheidsweg 1a (en het naastgelegen pand verandert ook danig)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69326&mlon=5.21869#map=19/52.69326/5.21869
Nijverheidsweg 3-001 t/m 3-020 Grootebroek
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69360&mlon=5.21887#map=19/52.69360/5.21887
Kan iemand me daar even assisteren? Dank!
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104262054
Een pand in aanbouw tevens meegenomen; indien voorbarig, dan kun je dit verwijderen.
CJTmmr
(Kees-Jan)
May 6, 2021, 5:51pm
9159
Hele buurt opgefrist, er was inderdaad nog wel meer nieuwbouw
keesm
(Keesm)
May 8, 2021, 11:39am
9161
Nieuwbouw aan de Liesveldsesteeg 11c te Brakel, gaarne import.
https://osm.org/go/0EvNCQGew–?m=
Alvast bedankt!