Dit is het wel denk ik (en wat meer): https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104068230
Gaarne volgende keer een locatiemelding: https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.39668&mlon=4.64919#map=18/52.39668/4.64919
Ik denk dat ik dit verzoek op een onhandig moment heb gedaan, want is is nu ondergesneeuwd geraakt tussen de updatebevestigingen.
Alvast bedankt!
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104075882
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104075961
In de Smalstraat heb ik niets nieuws kunnen vinden…verkeerd gekeken?
Bedankt!
In de Smalstraat is het oude belastingkantoor (Stationsplein 9) omgebouwd tot appartementen (Smalstraat 1 t/m 185). Er zijn dus veel nieuwe adressen bij gekomen, die nog niet in OSM staan.
Toevoeging: Bij de Noord Koninginnewal lijkt iets fout gegaan. Het gebouw op de hoek is geïmporteerd, maar niet het appartementengebouw ernaast met de adressen Noord Koninginnewal 91 t/m 91F. De adressen staan in het niets.
Bedankt!
In de Smalstraat is het oude belastingkantoor (Stationsplein 9) omgebouwd tot appartementen (Smalstraat 1 t/m 185). Er zijn dus veel nieuwe adressen bij gekomen, die nog niet in OSM staan.
Toevoeging: Bij de Noord Koninginnewal lijkt iets fout gegaan. Het gebouw op de hoek is geïmporteerd, maar niet het appartementengebouw ernaast met de adressen Noord Koninginnewal 91 t/m 91F. De adressen staan in het niets.
Oeps: nu compleet hoop ik!
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104075961
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=42976755
P.S.: Achavi geeft rare resultaten; de kaart geeft het gelukkig wel juist weer.
Ja, nu lijkt het te kloppen. Bedankt!
Oeps, foutje bedankt. Een conflictmelding in JOSM maakte dat ik zonder blikken of blozen Het Voert 160-224 in Grootebroek verwijderde.
Kan iemand de gebouwcontour opnieuw importeren? En daarbij ook even kijken wat er nu loos was?
Dank!
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.69304/5.23114
Graag BAG import van de nieuwe Brandweerkazerne aan de Willem Dreeslaan in Papendrecht
https://www.openstreetmap.org/note/2653381#map=19/51.82788/4.69863&layers=N
BVD
eggie
Oeps, foutje bedankt. Een conflictmelding in JOSM maakte dat ik zonder blikken of blozen Het Voert 160-224 in Grootebroek verwijderde.
Kan iemand de gebouwcontour opnieuw importeren? En daarbij ook even kijken wat er nu loos was?
Dank!
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.69304/5.23114
Gelukkig geen fubar, hersteld: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104140473
Graag BAG import van de nieuwe Brandweerkazerne aan de Willem Dreeslaan in Papendrecht
https://www.openstreetmap.org/note/2653381#map=19/51.82788/4.69863&layers=N
BVD
eggie
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104141008
Graag update van dit nieuwe wijkje Boterbloem, Akkerwinde in 't Veld
https://www.openstreetmap.org/changeset/104142749#map=19/52.74178/4.85293&layers=N
BVD
eggie
Graag update van dit nieuwe wijkje Boterbloem, Akkerwinde in 't Veld
https://www.openstreetmap.org/changeset/104142749#map=19/52.74178/4.85293&layers=N
BVD
eggie
Ik heb alles vervangen: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104162070
Als dat ongewenst is, reverten we.
Verzoek import van gebouw horende bij adres Sint Jorisweg 8B, Delft.
S.v.p. een import van
Wintersweg 1b, Mijnsheerenland (+ de andere gebouwtjes achterop hetzelfde terrein)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.79573/4.50963
Graag een import voor https://www.openstreetmap.org/way/269228910 - dit pand is gesloopt, en inmiddels wordt er iets nieuws gebouwd.
Ik kan mijn post niet editen omdat 'ie nog niet geapproved is, dus dan maar als extra reactie: ik kom er net achter dat er wat gebouwtjes die erachter zaten ook gesloopt zijn (+ nieuwe bouw gestart), dus er moet blijkbaar meer geimporteerd worden dan enkel dat ene pand.
Bonjour,
Op de Nijverheidsweg in Grootebroek wordt ijverig gebouwd:
Ik ga het gras er even van de kaart maaien, kan iemand de gebouwen er alvast op zetten?
Nijverheidsweg 1a (en het naastgelegen pand verandert ook danig)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69326&mlon=5.21869#map=19/52.69326/5.21869
Nijverheidsweg 3-001 t/m 3-020 Grootebroek
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69360&mlon=5.21887#map=19/52.69360/5.21887
Kan iemand me daar even assisteren? Dank!
Verzoek import van gebouw horende bij adres Sint Jorisweg 8B, Delft.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104262054
Een pand in aanbouw tevens meegenomen; indien voorbarig, dan kun je dit verwijderen.