Gedaan: laat maar weten of het compleet is. Volgende keer graag een locatielink meegeven
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104067807
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.53261&mlon=5.93299#map=17/52.53261/5.93299&layers=N
Gedaan: laat maar weten of het compleet is. Volgende keer graag een locatielink meegeven
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104067807
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.53261&mlon=5.93299#map=17/52.53261/5.93299&layers=N
Nog een paar updateverzoeken:
Deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104068061 en die: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104068103
Dit is het wel denk ik (en wat meer): https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104068230
Gaarne volgende keer een locatiemelding: https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.39668&mlon=4.64919#map=18/52.39668/4.64919
Ik denk dat ik dit verzoek op een onhandig moment heb gedaan, want is is nu ondergesneeuwd geraakt tussen de updatebevestigingen.
Alvast bedankt!
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104075882
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104075961
In de Smalstraat heb ik niets nieuws kunnen vinden…verkeerd gekeken?
Bedankt!
In de Smalstraat is het oude belastingkantoor (Stationsplein 9) omgebouwd tot appartementen (Smalstraat 1 t/m 185). Er zijn dus veel nieuwe adressen bij gekomen, die nog niet in OSM staan.
Toevoeging: Bij de Noord Koninginnewal lijkt iets fout gegaan. Het gebouw op de hoek is geïmporteerd, maar niet het appartementengebouw ernaast met de adressen Noord Koninginnewal 91 t/m 91F. De adressen staan in het niets.
Bedankt!
In de Smalstraat is het oude belastingkantoor (Stationsplein 9) omgebouwd tot appartementen (Smalstraat 1 t/m 185). Er zijn dus veel nieuwe adressen bij gekomen, die nog niet in OSM staan.
Toevoeging: Bij de Noord Koninginnewal lijkt iets fout gegaan. Het gebouw op de hoek is geïmporteerd, maar niet het appartementengebouw ernaast met de adressen Noord Koninginnewal 91 t/m 91F. De adressen staan in het niets.
Oeps: nu compleet hoop ik!
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104075961
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=42976755
P.S.: Achavi geeft rare resultaten; de kaart geeft het gelukkig wel juist weer.
Ja, nu lijkt het te kloppen. Bedankt!
Oeps, foutje bedankt. Een conflictmelding in JOSM maakte dat ik zonder blikken of blozen Het Voert 160-224 in Grootebroek verwijderde.
Kan iemand de gebouwcontour opnieuw importeren? En daarbij ook even kijken wat er nu loos was?
Dank!
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.69304/5.23114
Graag BAG import van de nieuwe Brandweerkazerne aan de Willem Dreeslaan in Papendrecht
https://www.openstreetmap.org/note/2653381#map=19/51.82788/4.69863&layers=N
BVD
eggie
Oeps, foutje bedankt. Een conflictmelding in JOSM maakte dat ik zonder blikken of blozen Het Voert 160-224 in Grootebroek verwijderde.
Kan iemand de gebouwcontour opnieuw importeren? En daarbij ook even kijken wat er nu loos was?
Dank!
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.69304/5.23114
Gelukkig geen fubar, hersteld: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104140473
Graag BAG import van de nieuwe Brandweerkazerne aan de Willem Dreeslaan in Papendrecht
https://www.openstreetmap.org/note/2653381#map=19/51.82788/4.69863&layers=N
BVD
eggie
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104141008
Graag update van dit nieuwe wijkje Boterbloem, Akkerwinde in 't Veld
https://www.openstreetmap.org/changeset/104142749#map=19/52.74178/4.85293&layers=N
BVD
eggie
Graag update van dit nieuwe wijkje Boterbloem, Akkerwinde in 't Veld
https://www.openstreetmap.org/changeset/104142749#map=19/52.74178/4.85293&layers=N
BVD
eggie
Ik heb alles vervangen: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104162070
Als dat ongewenst is, reverten we.
Verzoek import van gebouw horende bij adres Sint Jorisweg 8B, Delft.
S.v.p. een import van
Wintersweg 1b, Mijnsheerenland (+ de andere gebouwtjes achterop hetzelfde terrein)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.79573/4.50963