Graag een update van Basisschool Het Epos: https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.87492&mlon=4.48240#map=19/51.87492/4.48240
Één van de 10 panden voor de Rotterdamse Architectuurprijs 2021, dus die mag wel juist op de kaart staan.
Graag een update van Basisschool Het Epos: https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.87492&mlon=4.48240#map=19/51.87492/4.48240
Één van de 10 panden voor de Rotterdamse Architectuurprijs 2021, dus die mag wel juist op de kaart staan.
Bagverzoek:
Kampen-Stationskwartier:
Burgemeester van Tuinenplein 58 t/m 120 https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.53349/5.91465&layers=N
Buffel 41 t/m 71
Koploper 9 t/m 39 https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.53536/5.91149&layers=N
Koploper 16 t/m 20
Kameel 20 t/m 32
De Arend 1 t/m 43 https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.53388/5.91683&layers=N
Wanneer Onderdijks- De Terpen aangemaakt is:
https://www.nieuwbouw-hetonderdijks.nl/de-terpen/locatie/bereikbaarheid
https://groeneburenkampen.nl/groene-burenerf/
Ook Notarisappel 1 t/m 27 en 2 t/m 56 toevoegen
Bellefleur 1 t/m 15 en 2 t/m 10 toevoegen
Sterappel 1 t/m 2 en 6 t/m 7
Aantal woningen in aanbouw en in BAG als “bouw gestart”
Gaarne BAG-import.
Zaltbommel, aan de Harry Parrenhof en Nol van Hattumhof.
Locatie: https://osm.org/go/0EvO5H4_9–?m=
Alvast bedankt!
Heertjesweg 10 in Delft is af.
In Eindhoven kwam ik deze opmerking tegen. De huizen staan in de BAG als ‘Pand in gebruik’.
Alvast bedankt
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82450/4.48177
Alvast bedankt!
Ik zou graag het Schoterkwartier in Haarlem geimporteerd willen hebben. Dit zijn nieuwbouwhuizen aan het Papoeaplein, Siantarstraat, Delistraat.
Gedaan: laat maar weten of het compleet is. Volgende keer graag een locatielink meegeven
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104067807
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.53261&mlon=5.93299#map=17/52.53261/5.93299&layers=N
Nog een paar updateverzoeken:
Deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104068061 en die: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104068103
Dit is het wel denk ik (en wat meer): https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104068230
Gaarne volgende keer een locatiemelding: https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.39668&mlon=4.64919#map=18/52.39668/4.64919
Ik denk dat ik dit verzoek op een onhandig moment heb gedaan, want is is nu ondergesneeuwd geraakt tussen de updatebevestigingen.
Alvast bedankt!
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104075882
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104075961
In de Smalstraat heb ik niets nieuws kunnen vinden…verkeerd gekeken?
Bedankt!
In de Smalstraat is het oude belastingkantoor (Stationsplein 9) omgebouwd tot appartementen (Smalstraat 1 t/m 185). Er zijn dus veel nieuwe adressen bij gekomen, die nog niet in OSM staan.
Toevoeging: Bij de Noord Koninginnewal lijkt iets fout gegaan. Het gebouw op de hoek is geïmporteerd, maar niet het appartementengebouw ernaast met de adressen Noord Koninginnewal 91 t/m 91F. De adressen staan in het niets.
Bedankt!
In de Smalstraat is het oude belastingkantoor (Stationsplein 9) omgebouwd tot appartementen (Smalstraat 1 t/m 185). Er zijn dus veel nieuwe adressen bij gekomen, die nog niet in OSM staan.
Toevoeging: Bij de Noord Koninginnewal lijkt iets fout gegaan. Het gebouw op de hoek is geïmporteerd, maar niet het appartementengebouw ernaast met de adressen Noord Koninginnewal 91 t/m 91F. De adressen staan in het niets.
Oeps: nu compleet hoop ik!
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104075961
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=42976755
P.S.: Achavi geeft rare resultaten; de kaart geeft het gelukkig wel juist weer.
Ja, nu lijkt het te kloppen. Bedankt!