Op Monnikenlaan 39 in Naaldwijk is een nieuwe villa gebouwd.
Bastiaanspoort in Delft heeft inmiddels de nokhoogte bereikt.
Alvast bedankt
Op Monnikenlaan 39 in Naaldwijk is een nieuwe villa gebouwd.
Bastiaanspoort in Delft heeft inmiddels de nokhoogte bereikt.
Alvast bedankt
Ik ben momenteel bezig met groot onderhoud aan de grotere kernen van de gemeente Stede Broec.
Eerdaags kom ik weer met een waslijst van BAG-importverzoeken, ditmaal voor Bovenkarspel, Grootebroek en Lutjebroek.
Nu alvast een voorproefje van dit deel van West-Friesland.
Kan iemand achter het adres Peperstraat 33 in Broekerhaven een aantal nieuwe panden toevoegen?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68853&mlon=5.25425#map=18/52.68853/5.25425
Dank daarvoor!
Het valt tot dusverre mee in Bovenkarspel/Broekerhaven (het is geen tweede Wervershoof):
Kan iemand de aanbouwen importeren op de kaart:
Kan iemand die nieuwe polygonen verwerken? Dank!
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=102700075
Wat in BAG staat voor gebouw daarboven heb ik maar niet gedaan want ziet er op Sat niet kloppend uit.
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=102700325
Euh, hoezo zijn deze verdwenen, staan er al tig jaar bij mijn weten (is vlakbij voor mij).
Wie, wat, hoe, wanneer?
Graag gedaan:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=102700545
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=102700606
Intussen alweer aardig wat nieuwe woningen gebouwd aan de Oude Meerdijk en omgeving
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.77373&mlon=6.93388#map=18/52.77373/6.93388&layers=N
Kan iemand een bag import uitvoeren?
Bij voorbaat dank!
Rond de Marguerite Yourcenarstraat en Dubbelink rond https://www.openstreetmap.org/way/899928627#map=19/52.32270/4.95086 zijn een aantal panden die nog niet in OSM staan. Let op: De Marguerite Yourcenarstraat 33 bestaat nog niet.
Alvast bedankt!
Sorry, heb alleen de note zien staan.
Beschik op dit moment niet over de kennis om te kunnen achterhalen wie dat wanneer heeft verwijderd.
Graag een import voor:
De eerste muurtjes van Buytenhof, Voorburg komen boven de grond
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.06821/4.36724
Het magazijn van CEVA neemt al grote vormen aan:
Westvlietweg 7, Den Haag
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.07193/4.38470
(De 2020-versie in BAG, de status loopt wat achter).
B.v.d.
Jan
Graag een import voor:
De eerste muurtjes van Buytenhof, Voorburg komen boven de grond
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.06821/4.36724Het magazijn van CEVA neemt al grote vormen aan:
Westvlietweg 7, Den Haag
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.07193/4.38470
(De 2020-versie in BAG, de status loopt wat achter).B.v.d.
Jan
Verwerkt
Intussen alweer aardig wat nieuwe woningen gebouwd aan de Oude Meerdijk en omgeving
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.77373&mlon=6.93388#map=18/52.77373/6.93388&layers=N
Kan iemand een bag import uitvoeren?
Bij voorbaat dank!
Welke bedoel je? De woningen die nog op vergunning staan zijn op de luchtfoto nog niet zichtbaar.
Rond de Marguerite Yourcenarstraat en Dubbelink rond https://www.openstreetmap.org/way/899928627#map=19/52.32270/4.95086 zijn een aantal panden die nog niet in OSM staan. Let op: De Marguerite Yourcenarstraat 33 bestaat nog niet.
Alvast bedankt!
https://www.openstreetmap.org/relation/3650825
Graag een BAG-update van Ahoy.
Verwerkt
Graag een herimport van Winkelcentrum De Gaard aan de Troosterhof te Utrecht: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.10677/5.13521
De gemeente heeft eindelijk huisnummers 7-17 ontdubbeld, tevens zijn de pandgeometrieën licht gewijzigd.
Ik zal als de huisnummers op de goede plek staat er wel voor zorgen dat de juiste bedrijven eraan gekoppeld worden waar nodig.
Alvast bedankt!
Geim:Intussen alweer aardig wat nieuwe woningen gebouwd aan de Oude Meerdijk en omgeving
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.77373&mlon=6.93388#map=18/52.77373/6.93388&layers=N
Kan iemand een bag import uitvoeren?
Bij voorbaat dank!Welke bedoel je? De woningen die nog op vergunning staan zijn op de luchtfoto nog niet zichtbaar.
IIVQ:Rond de Marguerite Yourcenarstraat en Dubbelink rond https://www.openstreetmap.org/way/899928627#map=19/52.32270/4.95086 zijn een aantal panden die nog niet in OSM staan. Let op: De Marguerite Yourcenarstraat 33 bestaat nog niet.
Alvast bedankt! FERINA365:https://www.openstreetmap.org/relation/3650825
Graag een BAG-update van Ahoy.
Verwerkt
Zou je nog eens willen kijken? Volgens mij is het bij Ahoy niet helemaal goed gegaan. Het gaat hier om gebouw-ID 0599100100018688 (nieuwbouw van Ahoy).
FERINA365 wrote:
https://www.openstreetmap.org/relation/3650825Graag een BAG-update van Ahoy.
Verwerkt
Zou je nog eens willen kijken? Volgens mij is het bij Ahoy niet helemaal goed gegaan. Het gaat hier om gebouw-ID 0599100100018688 (nieuwbouw van Ahoy).
Dat zei je niet Had enkel de shape van de relatie bijgewerkt die je aangaf.
Nu ook het deel dat in BAG nog op vergunning staat toegevoegd.