't is dat ik nog even on line was: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=102503487
Pas jij de landuse aub aan?
Martin, bedankt!
De Onderneming 16 vind ik er nogal curieus uitzien qua plaatsing (je zou 'm in het kadastrale perceel verwachten), dus ik zal hem in de gaten blijven houden. Kijken hoe die er straks bij ligt.
Verzoek tot import BAG voor Zoetermeer
Willemijngang 2-28 en Willemijngang 40
Graag her-import van 2 panden met bijgebouwen. Positie in Bag (panden in gebruik) is nu anders dan na eerdere import (bouw gestart).
Steenweg 68a en 70 te Waardenburg.
https://osm.org/go/0EvP6bPAf?m=
Alvast bedankt!
Op Papelaan-West 97, Voorschoten is een nieuwe stal verschenen.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.12599/4.43098
B.v.d.
Jan
Graag een import van de huizen aan de Brouwershavenstraat in Tilburg.
https://www.openstreetmap.org/note/2614240#map=19/51.58479/5.02040
Bij voorbaat Dank
Op Monnikenlaan 39 in Naaldwijk is een nieuwe villa gebouwd.
Bastiaanspoort in Delft heeft inmiddels de nokhoogte bereikt.
Alvast bedankt
Ik ben momenteel bezig met groot onderhoud aan de grotere kernen van de gemeente Stede Broec.
Eerdaags kom ik weer met een waslijst van BAG-importverzoeken, ditmaal voor Bovenkarspel, Grootebroek en Lutjebroek.
Nu alvast een voorproefje van dit deel van West-Friesland.
Kan iemand achter het adres Peperstraat 33 in Broekerhaven een aantal nieuwe panden toevoegen?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68853&mlon=5.25425#map=18/52.68853/5.25425
Dank daarvoor!
Het valt tot dusverre mee in Bovenkarspel/Broekerhaven (het is geen tweede Wervershoof):
Kan iemand de aanbouwen importeren op de kaart:
- Achter 't Rad 29
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68890&mlon=5.25210#map=18/52.68890/5.25210 - Nassaupark 9
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68853&mlon=5.25078#map=18/52.68853/5.25078 - Prins Willem-Alexanderlaan 40
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68933&mlon=5.24680#map=18/52.68933/5.24680 - Boerhaavestraat 54 en 56
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68996&mlon=5.24745#map=18/52.68996/5.24745 - Pasteurstraat 1 en 13
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68996&mlon=5.24745#map=18/52.68996/5.24745
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.69055/5.24873
Kan iemand die nieuwe polygonen verwerken? Dank!
Verzoek tot import BAG voor Zoetermeer
Willemijngang 2-28 en Willemijngang 40
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.04163/4.47618
Graag her-import van 2 panden met bijgebouwen. Positie in Bag (panden in gebruik) is nu anders dan na eerdere import (bouw gestart).
Steenweg 68a en 70 te Waardenburg.
https://osm.org/go/0EvP6bPAf?m=
Alvast bedankt!
Op Papelaan-West 97, Voorschoten is een nieuwe stal verschenen.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.12599/4.43098
B.v.d.
Jan
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=102700075
Wat in BAG staat voor gebouw daarboven heb ik maar niet gedaan want ziet er op Sat niet kloppend uit.
Graag een import van de huizen aan de Brouwershavenstraat in Tilburg.
https://www.openstreetmap.org/note/2614240#map=19/51.58479/5.02040Bij voorbaat Dank
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=102700325
Euh, hoezo zijn deze verdwenen, staan er al tig jaar bij mijn weten (is vlakbij voor mij).
Wie, wat, hoe, wanneer?
Op Monnikenlaan 39 in Naaldwijk is een nieuwe villa gebouwd.
Bastiaanspoort in Delft heeft inmiddels de nokhoogte bereikt.
Alvast bedankt
Graag gedaan:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=102700545
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=102700606
Ik ben momenteel bezig met groot onderhoud aan de grotere kernen van de gemeente Stede Broec.
Eerdaags kom ik weer met een waslijst van BAG-importverzoeken, ditmaal voor Bovenkarspel, Grootebroek en Lutjebroek.
Nu alvast een voorproefje van dit deel van West-Friesland.
Kan iemand achter het adres Peperstraat 33 in Broekerhaven een aantal nieuwe panden toevoegen?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68853&mlon=5.25425#map=18/52.68853/5.25425
Dank daarvoor!
Het valt tot dusverre mee in Bovenkarspel/Broekerhaven (het is geen tweede Wervershoof):
Kan iemand de aanbouwen importeren op de kaart:
- Achter 't Rad 29
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68890&mlon=5.25210#map=18/52.68890/5.25210- Nassaupark 9
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68853&mlon=5.25078#map=18/52.68853/5.25078- Prins Willem-Alexanderlaan 40
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68933&mlon=5.24680#map=18/52.68933/5.24680- Boerhaavestraat 54 en 56
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68996&mlon=5.24745#map=18/52.68996/5.24745- Pasteurstraat 1 en 13
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68996&mlon=5.24745#map=18/52.68996/5.24745
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.69055/5.24873
Kan iemand die nieuwe polygonen verwerken? Dank!
Intussen alweer aardig wat nieuwe woningen gebouwd aan de Oude Meerdijk en omgeving
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.77373&mlon=6.93388#map=18/52.77373/6.93388&layers=N
Kan iemand een bag import uitvoeren?
Bij voorbaat dank!
Rond de Marguerite Yourcenarstraat en Dubbelink rond https://www.openstreetmap.org/way/899928627#map=19/52.32270/4.95086 zijn een aantal panden die nog niet in OSM staan. Let op: De Marguerite Yourcenarstraat 33 bestaat nog niet.
Alvast bedankt!
Leo Slager:Graag een import van de huizen aan de Brouwershavenstraat in Tilburg.
https://www.openstreetmap.org/note/2614240#map=19/51.58479/5.02040Bij voorbaat Dank
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=102700325
Euh, hoezo zijn deze verdwenen, staan er al tig jaar bij mijn weten (is vlakbij voor mij).
Wie, wat, hoe, wanneer?
Sorry, heb alleen de note zien staan.
Beschik op dit moment niet over de kennis om te kunnen achterhalen wie dat wanneer heeft verwijderd.