Op deze locatie ontbreekt Maartendijkseweg 2
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.2003345/5.1804507
Utrechtseweg 125 en 127 zijn hernummerd naar Maartendijkseweg 4 en 6.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.2000400/5.1819700
Kan er een BAG update worden gedaan van deze adressen en gebouwen?
Alvast bedankt.
alphensebezorger:
Naar aanleiding van deze opmerking (Den Bosch, Sint Jacobshof) heb ik een BAG-terugmelding gedaan:
https://www.openstreetmap.org/note/2465528#map=19/51.68703/5.31230&layers=N
Daardoor zijn in de BAG inmiddels adrespunten verplaatst en panden gesplitst. Als OSM ook weer aan de nieuwe BAG-gegevens is aangepast, kan de opmerking gesloten worden.
Alvast bedankt.
Ik heb het gehele pand en de adressen opnieuw geïmporteerd: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=102502176
Lachgast:
Nibbixwoud
Gedaan, tevens de geometrie van wat omliggende panden geüpdatet: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=102502807
Graag een import van bedrijfspand aan Griffioenlaan 4-6 Utrecht. Volgens BAG nog status bouwvergunning verleend, maar is al in gebruik (teruggemeld): https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.05639/5.10352
't is dat ik nog even on line was: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=102503487
Pas jij de landuse aub aan?
Lachgast
(Luciën)
April 7, 2021, 8:06pm
9007
Martin, bedankt!
De Onderneming 16 vind ik er nogal curieus uitzien qua plaatsing (je zou 'm in het kadastrale perceel verwachten), dus ik zal hem in de gaten blijven houden. Kijken hoe die er straks bij ligt.
Verzoek tot import BAG voor Zoetermeer
Willemijngang 2-28 en Willemijngang 40
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.04163/4.47618
keesm
(Keesm)
April 8, 2021, 7:07pm
9009
Graag her-import van 2 panden met bijgebouwen. Positie in Bag (panden in gebruik) is nu anders dan na eerdere import (bouw gestart).
Steenweg 68a en 70 te Waardenburg.
https://osm.org/go/0EvP6bPAf?m=
Alvast bedankt!
jb54osm
(Jb54osm)
April 8, 2021, 9:06pm
9010
Op Papelaan-West 97, Voorschoten is een nieuwe stal verschenen.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.12599/4.43098
B.v.d.
Jan
Leo_Slager
(Leo Slager)
April 8, 2021, 9:46pm
9011
Graag een import van de huizen aan de Brouwershavenstraat in Tilburg.
https://www.openstreetmap.org/note/2614240#map=19/51.58479/5.02040
Bij voorbaat Dank
A67-A67
April 9, 2021, 12:51pm
9012
Op Monnikenlaan 39 in Naaldwijk is een nieuwe villa gebouwd.
Bastiaanspoort in Delft heeft inmiddels de nokhoogte bereikt.
Alvast bedankt
Lachgast
(Luciën)
April 9, 2021, 1:02pm
9013
Ik ben momenteel bezig met groot onderhoud aan de grotere kernen van de gemeente Stede Broec.
Eerdaags kom ik weer met een waslijst van BAG-importverzoeken, ditmaal voor Bovenkarspel, Grootebroek en Lutjebroek.
Nu alvast een voorproefje van dit deel van West-Friesland.
Kan iemand achter het adres Peperstraat 33 in Broekerhaven een aantal nieuwe panden toevoegen?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68853&mlon=5.25425#map=18/52.68853/5.25425
Dank daarvoor!
Lachgast
(Luciën)
April 10, 2021, 12:39pm
9014
Het valt tot dusverre mee in Bovenkarspel/Broekerhaven (het is geen tweede Wervershoof):
Kan iemand de aanbouwen importeren op de kaart:
Kan iemand die nieuwe polygonen verwerken? Dank!
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=102700075
Wat in BAG staat voor gebouw daarboven heb ik maar niet gedaan want ziet er op Sat niet kloppend uit.