Hier zijn 4 appartementencomplexen in aanbouw.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.66455/4.77283&layers=N
Hier zijn 4 appartementencomplexen in aanbouw.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.66455/4.77283&layers=N
De bouw is zo goed als afgerond voor wat betreft:
De Onderneming 1-19 in Nibbixwoud.
De Onderneming 14 of 16 in Nibbixwoud lijkt ook al in aanbouw op de foto van Satellietdataportaal (december '20).
Kan iemand de oneven nummers in ieder geval op de kaart zetten? Dank daarvoor!
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69516&mlon=5.05417#map=18/52.69516/5.05417
Op deze locatie ontbreekt Maartendijkseweg 2
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.2003345/5.1804507
Utrechtseweg 125 en 127 zijn hernummerd naar Maartendijkseweg 4 en 6.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.2000400/5.1819700
Kan er een BAG update worden gedaan van deze adressen en gebouwen?
Alvast bedankt.
Ik heb het gehele pand en de adressen opnieuw geïmporteerd: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=102502176
Gedaan, tevens de geometrie van wat omliggende panden geüpdatet: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=102502807
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=102502896 en https://overpass-api.de/achavi/?changeset=102502933
Graag een import van bedrijfspand aan Griffioenlaan 4-6 Utrecht. Volgens BAG nog status bouwvergunning verleend, maar is al in gebruik (teruggemeld): https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.05639/5.10352
't is dat ik nog even on line was: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=102503487
Pas jij de landuse aub aan?
Martin, bedankt!
De Onderneming 16 vind ik er nogal curieus uitzien qua plaatsing (je zou 'm in het kadastrale perceel verwachten), dus ik zal hem in de gaten blijven houden. Kijken hoe die er straks bij ligt.
Verzoek tot import BAG voor Zoetermeer
Willemijngang 2-28 en Willemijngang 40
Graag her-import van 2 panden met bijgebouwen. Positie in Bag (panden in gebruik) is nu anders dan na eerdere import (bouw gestart).
Steenweg 68a en 70 te Waardenburg.
https://osm.org/go/0EvP6bPAf?m=
Alvast bedankt!
Op Papelaan-West 97, Voorschoten is een nieuwe stal verschenen.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.12599/4.43098
B.v.d.
Jan
Graag een import van de huizen aan de Brouwershavenstraat in Tilburg.
https://www.openstreetmap.org/note/2614240#map=19/51.58479/5.02040
Bij voorbaat Dank
Op Monnikenlaan 39 in Naaldwijk is een nieuwe villa gebouwd.
Bastiaanspoort in Delft heeft inmiddels de nokhoogte bereikt.
Alvast bedankt
Ik ben momenteel bezig met groot onderhoud aan de grotere kernen van de gemeente Stede Broec.
Eerdaags kom ik weer met een waslijst van BAG-importverzoeken, ditmaal voor Bovenkarspel, Grootebroek en Lutjebroek.
Nu alvast een voorproefje van dit deel van West-Friesland.
Kan iemand achter het adres Peperstraat 33 in Broekerhaven een aantal nieuwe panden toevoegen?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68853&mlon=5.25425#map=18/52.68853/5.25425
Dank daarvoor!
Het valt tot dusverre mee in Bovenkarspel/Broekerhaven (het is geen tweede Wervershoof):
Kan iemand de aanbouwen importeren op de kaart:
Kan iemand die nieuwe polygonen verwerken? Dank!
Verzoek tot import BAG voor Zoetermeer
Willemijngang 2-28 en Willemijngang 40
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.04163/4.47618