Ponikovica, Lunovo Selo

Peđa, Vanja, vidim da prepisujete jedan drugog… Šta je “Lunovo Selo” a šta je “Ponikovica”? U popisu i na Vikipediji se spominje samo Ponikovica, a pošta i mesna zajednica se zovu Lunovo Selo. A u ovom članku se kaže

Na Vikipediji se u članku Миодраг Миловановић Луне kaže

Šta ćemo s ovim, ovde lud zbunjenog…? :open_mouth:

Немој сада да нас завађаш, ја сам само додао wikipedia / wikidata таг на релацију за Пониквицу…

Koliko sam upratio situaciju, bolje bi bilo vratiti ime sela (čvora) na Ponikovica i dodati mu odgovarajuće wiki* tagove, te Lunovo Selo kao alt_name. (Šta piše na saobraćajnom znaku?) Za mesnu zajednicu Lunovo Selo onda napraviti novu admin_level=10 relaciju.

Na topografskoj karti je Ponikovica na drugom mestu a Lunovo Selo je ovo mesto. A ne znam nikog ovo mesto zove Ponikovicom. Za sve je to Lunovo Selo.
Izgleda da tu postoji neka administrativna začkoljica.

Razumem. Lunovo Selo je “agregirano” selo i mesna zajednica, ali moramo ga mapirati jer svi znaju za njega. A morali bi mapirati i Ponikovicu kao čvor jer i to postoji.

Dodao sam čvor za Ponikovicu i na njega prebacio wiki* tagove, te admin_level=10 relaciju za Lunovo Selo. Ne vidim kako bismo bolje.