A tymczasem w Koninie mamy ulicę Bez Nazwy. https://www.openstreetmap.org/way/702059583
(aczkolwiek tutaj może być błąd na mapie, prawdopodobnie chodzi o okoliczną wieś bez nazwy Beznazwa)
A tymczasem w Koninie mamy ulicę Bez Nazwy. https://www.openstreetmap.org/way/702059583
(aczkolwiek tutaj może być błąd na mapie, prawdopodobnie chodzi o okoliczną wieś bez nazwy Beznazwa)
Ciekawa fantazja radnych. Ulica jak najbardziej istnieje, tylko w OSM jest błędnie zapisana jako dwa wyrazy.
EDIT: Z kwerendy uchwał RM Konina wynika, że to stara nazwa. Zawsze pisana jako “Beznazwy”. Najstarszą uchwałę dotyczącą okręgów wyborczych znalazłem z 2002 roku.
https://www.openstreetmap.org/query?lat=30.08440&lon=-95.19887#map=18/30.08363/-95.19767
Jeszcze to powinni nazwać “No Way”
To tylko jedna tabliczka. Pewnie wykonawca mało zorientowany był. Wszystkie dane oficjalne wskazują na “ul. Beznazwy”.
Pierwszy z brzegu przedsiębiorca wyciągnięty z CEiDG:
http://www.xn–rzeczoznawcamajtkowykonin-i3c.pl/kontakt
Dane PKW też mają Beznazwy. https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/306200#general_committee_stat
Sama tabliczka jest z 2013, od tego czasu był remont ulicy i tabliczkę zmieniono. Niestety nie wiem na jaką, nie znalazłem aktualnych zdjęć.
OK - czyli dominuje wersja bez spacji, a tą ze spacją do alt_name.
Rozmawia dwóch Kanadyjczyków.
Inna wersja:
tank=yes ?
Raczej tank=designated, ale ciekawsze, jakie tam jest access=*?
Czyżby barrier=scooter?
PS oczywiście tymczasowe, więc nie pasuje do OSM
Najbardziej skomplikowany budynek 3D na OSM na świecie (2576 części):
Stadion imienia Ernesta Pohla w Zabrzu
https://www.openstreetmap.org/relation/4156588 - uwaga, długo się ładuje
w 3D: https://demo.f4map.com/#lat=50.2965193&lon=18.7685372&zoom=19&camera.theta=67.918&camera.phi=-46.983
Robi wrażenie
Drugi w kolejności:
Parlament w Atenach
https://www.openstreetmap.org/relation/11593699
3D: https://demo.f4map.com/#lat=37.9752921&lon=23.7369932&zoom=20&camera.theta=63.908&camera.phi=-51.853
Trzeci:
Uniwersytet Narodowy im. Kapodistriasa w Atenach + dwa okoliczne budynki
https://www.openstreetmap.org/relation/11612695
3D: https://demo.f4map.com/#lat=37.9809710&lon=23.7343432&zoom=19&camera.theta=68.491&camera.phi=-66.75
(obok niego, po prawej, jest szósty w kolejności budynek - Akademia Ateńska oraz siódmy pod względem liczby elementów - budynek biblioteki)
Czwarty:
Meczet Achmada Kadyrowa w Czeczenii
https://www.openstreetmap.org/relation/6023052
3D: https://osmbuildings.org/?lat=43.31793&lon=45.69432&zoom=19.2&tilt=45&rotation=68
jednak niedokończony - nie ma kolorów dachów, a F4Map źle renderuje zakończenia kolumn
Jak to, od października nic zabawnego? Trzeba nadrobić…
Gdzieś w Olkuszu, ul. K.K.Wielkiego
Odcinek trzeci z serii “ktoś na mnie patrzy z dołu, gdy mapuję”
ale ktoś niedawno zaorał ten teren i zrobił z niego serce: