Jak mapować fabryki?

Chciałbym się dowiedzieć, jak poprawnie mapować fabryki.
Są takie tagi jak landuse=industrial i man_made=works.

Czy dobrze rozumiem, że landuse=industrial jest takim odpowiednikiem landuse=school, a man_made=works - amenity=school?
Lub landuse=industrial odpowiednikiem landuse=commercial, a man_made=works - amenity=fuel?
Czyli pierwsze to zagospodarowanie terenu, a drugie POI - tag główny obiektu.
No bo gdyby fabryka lub stacja benzynowa została zamknięta, to landuse pozostaje, a tag główny znika.
Myślę, że teren zamkniętej fabryki to nadal będzie landuse=industrial, jednak nie będzie tam już tagu głównego i nazwy.

Wiadomo, że nie każdy landuse=industrial to fabryka, np. industrial=port, industrial=depot. Jednak chyba każda fabryka leży na obszarze przemysłowym.

Załóżmy że mam fabrykę produkującą meble. Czy poprawnie będzie takie tagowanie na obszarze zakładu:
landuse = industrial
industrial = furniture
man_made = works
product = furniture
name = Fabryka Produkująca Meble

Rzeźnia:
landuse = industrial
industrial = slaughterhouse
man_made = works
product = meat
name = Nazwa Tego Zakładu

Obecna praktyka mapowania wygląda często tak:

  • jest landuse=industrial na terenie fabryki, bez żadnych innych tagów,
  • nazwa zakładu jest na jednym losowym budynku i nie ma żadnego tagu głównego. Czasami zamiast do jednego to nazwa jest pododawana do kilku budynków.

Przede wszystkim nie ma obowiązku ograniczania landuse=industrial do jednego zakładu. Pozostałe tagi natomiast dotyczą konkretnego zakładu. Nie przekonuje mnie podawanie w tagu industrial rodzaju prowadzonej produkcji, jest zresztą na ten temat uwaga na wiki, że duplikuje to de facto tag product. Dałbym więc w tych przypadkach tylko industrial=factory, to powinno mówić tylko o rodzaju zagospodarowania, aby odróżnić fabryki od portów, kopalni i tartaków.

Faktycznie industrial=furniture wydaje się bez sensu, bo w ten sposób można wpisać tysiące produkowanych rzeczy. Zasugerowałem się tabelką na Wiki.
Poza tym to też nie mówi o tym, że jest tam produkcja mebli, mogą to być równie dobrze magazyny z meblami do wysyłki.
As industrial= is intended as a subkey for landuse=industrial, they should be landuse specific.*

Do pojedyńczej fabryki, w landuse=industrial (z pewnie industrial=factory jeśli są tam fabryki) użyłbym man_made=works

https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:man_made%3Dworks