Hej takie cos znalazłem:
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Organised_Editing/Activites/Bolt
Według wpisu kontaktowali się z nami. Przegapiłem coś? Bo wydaje mi się, że nie widziałem próby nawiązania kontaktu.
Hej takie cos znalazłem:
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Organised_Editing/Activites/Bolt
Według wpisu kontaktowali się z nami. Przegapiłem coś? Bo wydaje mi się, że nie widziałem próby nawiązania kontaktu.
Były jakieś wadliwe edycje?
Nie spotkałem się. Natomiast zakładam, że jeśli chcą edytować sieć drogową, warto by było, by nie informowali wszystkich, że uzgadniają.
Moderatorem talk-pl jest Zbyszek, który mimo małej aktywności w OSM robi to na bieżąco, być może mail wyglądał zbyt spamowo i go nie przepuścił? A może coś zupełnie innego się stało. E-mail wciąż ma dużo “failure mode’ów”, które m.in. wynikają z ograniczania propagacji spamu, ale także potrafią płatać psikusa normalnej komunikacji.
Edit: wyjaśniło się niżej, problem leżał po stronie Bolta.
https://wiki.openstreetmap.org/w/index.php?title=Talk:Organised_Editing/Activites/Bolt&curid=263314&diff=2123673&oldid=2123071 - jest odpowiedź
Mail od Bolt przyszedł dopiero dzisiaj ok. 8:30, a puściłem go na listę ok. 23:05.
Tak jak Rico pisze - moderuję listę w miarę na bieżąco - max 2-3 dni opóźnienia.
I jeszcze raz dzięki za to… Sorka za niepotrzebne wywołanie do tablicy Tu na forum obecnie pierwsze 2 posty nowych użytkowników stoją w “czyśćcu” - czasem zdecydowanie za długo. Ale każdy moderator może zatwierdzać takie posty z całego forum i robię przysługę innym krajom przepuszczając te posty, które po wrzuceniu w translator są ewidentnie na temat OSM.