https://www.openstreetmap.org/#map=15/53.5432/18.8161
Miejscowość Mokre, gm. Grudziądz. Dodałem wszystkie nowe ulice, zrobiłem małą próbkę zmian przez budynki.openstreet… przy ulicy Kasztanowej, ale ilość zmian w całej miejscowości mnie przerasta. Setki adresów do zmiany. Bardzo proszę o pomoc.
Autor na jedną zmianę, można podejrzewać, że nie ogarnął jak działają kategorie dróg w osm. Warszawy nie znam, ale, o ile nie było jakichś znaczących zmian w organizacji ruchu, możesz to wycofywać i poinformować autora.
Moglby ktos zerknac na przejscie dla pieszych https://www.openstreetmap.org/node/6103941802
i naprawic? Jedno przejscie jest do usuniecia, a drugie do przeniesienia w odpowiednie miejsce.
Probowalem to zrobic, ale za duzo tego jest jak dla mnie, a przy weryfikacji w josm wyskakuje prawie 900 ostrzezen. Nie chce przypadkiem zepsuc czegos.
Po niewielkim oddaleniu widoku, wyskoczylo mi ponad 800 ostrzezen. Teraz nie udalo mi sie odtworzyc tylu ostrzezen, ale i tak wyskoczylo niecale 100 ostrzezen.
Brakujacy znacznik
Nakladajace sie budynki
przestarzale znaczniki
typ trasy nie zostal okreslony
Jak sie jeszcze bardziej oddali, to sie pojawiaja kolejne ostrzezenia.
Zajmę się tym, wycofam wszystko oprócz edycji lasów.
Edit: zrobione. Sprawdź jak jest teraz.
Tu chyba powinno być railway=level_crossing? https://www.openstreetmap.org/node/4408143321
Swoją drogą do rozważenia blokada mapera do przeczytania wiadomości – user wrzuca mnóstwo zmian, niektóre w odstępie kilkuminutowym, jak widać chyba ich nie sprawdzając, changeset-y bez jakiegokolwiekopisu, nie odpowiada na komentarze do swoich zmian …
Ostatnio zauważyłem tego użytkownika. Jest też uwaga dotycząca jego działalności.
Mapuje podjazdy do posesji głównie na wsiach jako highway=path. Wysłałem mu wiadomość 25 stycznia, ale nic nie odpowiedział, nie wrzucił żadnego nowego changesetu od 13 grudnia. Chyba nie powinno się w takim przypadku nakładać żadnej blokady tylko czekać?
Zastanawiam się skąd wynika taka pomyłka, czy gdzieś w dokumentacji to jest niejasno napisane? Kiepskie tłumaczenie?