Geïmporteerd: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=97641691
Wel duplicate nr 56a: staat er nu de juiste?
Graag een import van de parkeergarage aan de Valuasstraat 26a te Venlo.
https://www.openstreetmap.org/note/2502269#map=18/51.37345/6.17193&layers=N
Bij voorbaat Dank
Hoi Frank
Ja zo is het goed.
Dat andere “gebouw” langs de weg was een tijdelijke bouwkeet, blijkbaar zetten ze dei nu ook in de BAG.
Ben ik in eindhoven ook tegen gekomen…
Graag een import van de parkeergarage aan de Valuasstraat 26a te Venlo.
https://www.openstreetmap.org/note/2502269#map=18/51.37345/6.17193&layers=N
Bij voorbaat Dank
Hier is een gebouw verdwenen, https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.03015/4.70438.
Kan iemand daar een import doen voor Maerlantburg, een complex met vleugels en een parkeer garage / plein.
Hier is een gebouw verdwenen, https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.03015/4.70438.
Kan iemand daar een import doen voor Maerlantburg, een complex met vleugels en een parkeer garage / plein.
Op de aangegeven locatie aan Ridder van Catsweg Gouda in de BAG weinig nieuws. (Ik kom er weleens langs, kan me geen sloop/verbouw herinneren)
“Maertlandburg” kan ik verder ook nergens terugvinden.
Edit: kwam er vanochtend bij geval nog langs:
autoshowroom is alleen inpandig tot informatiecentrum en modelwoning verbouwd, voor de toekomstige appartementen:
https://www.wonenvanloon.nl
maar nog geen sloop of bouwactiviteiten
Een paar huizen al een tijdje bewoond, gaarne import:
Haaften, Stevenstraat
https://osm.org/go/0EvPMIw~q?layers=N&m=
Alvast bedankt!
Oh en vlakbij aan de Enggraaf nieuwe 29-02 (tijdelijke haal ik weg)
https://osm.org/go/0EvPMLiKm?layers=N&m=
Na een terugmelding is pand 1916100000366617 met o.a. Berberishof 1A, Leidschendam (Winkelcentrum Leidsenhage) vergroot met de toegang tot de parkeergarage, daarom graag een import.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.08954/4.38522
Na de import sluit ik de ingang naar de parkeergarage wel op het ‘nieuwe’, juiste deel aan.
Er zullen vast nog meer (kleine) wijzigingen te zien zijn, maar die hoeven NU NOG NIET. In maart / april 2021 wordt nl. het hele complex, dat dan Mall of the Netherlands MOTN heet, ingemeten.
B.v.d.
Jan
Een paar huizen al een tijdje bewoond, gaarne import:
Haaften, Stevenstraat
https://osm.org/go/0EvPMIw~q?layers=N&m=Alvast bedankt!
Oh en vlakbij aan de Enggraaf nieuwe 29-02 (tijdelijke haal ik weg)
https://osm.org/go/0EvPMLiKm?layers=N&m=
Na een terugmelding is pand 1916100000366617 met o.a. Berberishof 1A, Leidschendam (Winkelcentrum Leidsenhage) vergroot met de toegang tot de parkeergarage, daarom graag een import.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.08954/4.38522
Na de import sluit ik de ingang naar de parkeergarage wel op het ‘nieuwe’, juiste deel aan.Er zullen vast nog meer (kleine) wijzigingen te zien zijn, maar die hoeven NU NOG NIET. In maart / april 2021 wordt nl. het hele complex, dat dan Mall of the Netherlands MOTN heet, ingemeten.
B.v.d.
Jan
Dag Martin,
Ik had gehoopt op die knoepert een meter of 25 naar het oosten
Ik zie dat mijn centrering ook wat uit koers was:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.08918/4.38581
Zou je?
B.v.d.
Jan
jb54osm:Na een terugmelding is pand 1916100000366617 met o.a. Berberishof 1A, Leidschendam (Winkelcentrum Leidsenhage) vergroot met de toegang tot de parkeergarage, daarom graag een import.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.08954/4.38522
Na de import sluit ik de ingang naar de parkeergarage wel op het ‘nieuwe’, juiste deel aan.Er zullen vast nog meer (kleine) wijzigingen te zien zijn, maar die hoeven NU NOG NIET. In maart / april 2021 wordt nl. het hele complex, dat dan Mall of the Netherlands MOTN heet, ingemeten.
B.v.d.
Jan
Dag Martin,
Ik had gehoopt op die knoepert een meter of 25 naar het oosten
Ik zie dat mijn centrering ook wat uit koers was:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.08918/4.38581
Zou je?B.v.d.
Jan Martin Borsje: jb54osm:Na een terugmelding is pand 1916100000366617 met o.a. Berberishof 1A, Leidschendam (Winkelcentrum Leidsenhage) vergroot met de toegang tot de parkeergarage, daarom graag een import.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.08954/4.38522
Na de import sluit ik de ingang naar de parkeergarage wel op het ‘nieuwe’, juiste deel aan.Er zullen vast nog meer (kleine) wijzigingen te zien zijn, maar die hoeven NU NOG NIET. In maart / april 2021 wordt nl. het hele complex, dat dan Mall of the Netherlands MOTN heet, ingemeten.
B.v.d.
Jan
Tsja, 1A = 1A . Heb het geïmporteerd https://overpass-api.de/achavi/?changeset=97922725 Foutmeldingen tav crossing buildings|highways gaarne zelf oplossen.
Tsja, 1A = 1A . Heb het geïmporteerd https://overpass-api.de/achavi/?changeset=97922725 Foutmeldingen tav crossing buildings|highways gaarne zelf oplossen.
Ik wil die crossing-foutmeldingen graag oplossen. Maar kan iemand me uitleggen hoe je dat in iD doet?
B.v.d.
Jan
Ik heb de kruisende wegen (in JOSM) gecorrigeerd.
Er zijn redelijk wat foutmeldingen aangaande overlappende buildings (deels edits van jou), building in building, building levels (komma’s, punten en punt-komma’s - ook deels door jou).
Die heb ik niet verder gecheckt.
Puntje is dat veel mappers aan dit pand in aanbouw, nog niet geheel ingemeten etc. werken en en zo een beetje “een rommeltje” geworden is
Graag bag import
de Linge 1 tm 36, Son en Breugel
https://www.openstreetmap.org/way/817701834
Bouw gestart
Graag opnieuw importeren van de huizen plus schuurtjes
omdat de geometrie niet klopt
Zagerstraat 37 tm 51, Son en Breugel
https://www.openstreetmap.org/way/275198807
Graag bag import
de Linge 1 tm 36, Son en Breugel
https://www.openstreetmap.org/way/817701834
Bouw gestart
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=97993128
Graag opnieuw importeren van de huizen plus schuurtjes
omdat de geometrie niet klopt
Zagerstraat 37 tm 51, Son en Breugel
https://www.openstreetmap.org/way/275198807
En wat meer: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=97993353
Graag een bag import van de gebouwen in het op onderstaande rood aangegeven gebied in wageningen. Deze huizen zijn nu in aanbouw. Het is dit gebied: https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.96873/5.64585
Graag een bag import van de gebouwen in het op onderstaande rood aangegeven gebied in wageningen. Deze huizen zijn nu in aanbouw. Het is dit gebied: https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.96873/5.64585
https://i.imgur.com/A08wgQ4.png
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=97993661
De hele set ten noorden staat ook In Aanbouw, maar die voor nu even niet meegenomen, op verzoek.