Mrówki nie działają, sam podkład osm działa, licznik mrówek się aktualizuje jak co tydzień, ale mrówki(gwiazdki) są niewidoczne.
Już się generują jak trzeba.
dorysowałem kilka dróg, praktycznie pod sam dom a mrówki nadal nie zniknęły, na przykład:
http://v3.mrowka.org/adresy/#16/53.9672/22.1760
http://v3.mrowka.org/adresy/#15/53.9656/22.2390
http://v3.mrowka.org/adresy/#16/54.1280/22.1879
http://v3.mrowka.org/adresy/#15/54.1484/22.0057
Jak już wcześniej napisano, mrówki odświeżają się w każdą niedzielę.
Chyba się zawiesiły, pokazują stan na 4 rano w niedzielę.
Czy kod tego narzędzia jest gdzieś opublikowany? (a jeśli nie jest - czy możliwa jest jego publikacja?)
Utworzyłem https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Pl:Mr%C3%B3wki https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Mr%C3%B3wki i chcę dodac info o tym.
W czasie testów znalazłem taki przypadek: http://v3.mrowka.org/adresy/#18/52.41299/17.07552.
Tag ‘addr:street’ ma poprawną wartość, ale wygląda na to, że mrówczy algorytm bierze pod uwagę również tag ‘name’.
To świeża zmiana, w niedzielę powinno już być dobrze.
Fakt. Zmyliła mnie data w statusie - wyświetla stan na dziś i teraz.
Czyli po prostu dopiero w niedzielę będzie kolejne odświeżenie? Też mnie to zastanowiło, bo poprawiłem kilka mrówek w pomorskim. Do tej pory co godzinę były przyrostowe aktualizacje tj. sprawdzanie adresów które były zaraportowane jako błędne i kasowanie ich (a nie pełne sprawdzenie).
Super narzędzie do poprawy nazewnictwa ulic i rysowania dojazdów. Widać po pewnych obszarach, że niektórzy intensywnie korzystają w swoich okolicach, bo mrówek nie ma wcale. Ale są też rejony bardzo zaniedbane. Korzystam intensywnie.
http://v3.mrowka.org/adresy/#17/53.12391/17.88270
Jak to poprawić? Wcześniej Toruńska przebiegała w miejscu ekspresówki.
Pytanie jak to jest oznakowane po reorganizacji ruchu w związku z budową S5, ale zakładam że najprędzej analogicznie jak z ulicą Szczecińską po drugiej stronie, czyli +name=Toruńska dla https://www.openstreetmap.org/way/769435800 i https://www.openstreetmap.org/way/769435032.
http://v3.mrowka.org/adresy/#18/53.32796/18.20160
Skąd wiemy, że plac Poniatowskiego jest na cześć Stanisława Augusta, a nie np. Józefa? TERYT milczy podając “plac Poniatowskiego”.
Pytasz się autora edycji - https://www.openstreetmap.org/changeset/14609960
lub w gminie - w uchwale nadającej nazwę powinna być mowa o kogo konkretnie chodziło. O ile taką uchwałę potrafią odnaleźć.
Edycja sprzed 8 lat. Sądzisz, że będzie pamiętał?
przemas75 - niewykluczone.
A jeśli nie, lub się nie odezwie, to będzie można imiona usunąć.
A jeśli nie, lub się nie odezwie, to będzie można imiona usunąć.
+1
Jest co najmniej więcej jak prawdopodobne, że w uchwale (nawet jeśli się odnajdzie) będzie jedynie “plac Poniatowskiego” bez wskazania konkretnego patrona z imienia.