iD zgłasza 1427 problemów z tym budynkiem
Dzięki dla Mordechai23 za poprawienie bubli.
https://www.openstreetmap.org/relation/6298004#map=15/52.1961/17.8649 - mozaika stanowiąca granice obszaru chronionego.
Ciekaw jestem czy o bubel czy prawdziwe dane.
https://www.openstreetmap.org/relation/6298004#map=15/52.1961/17.8649 - mozaika stanowiąca granice obszaru chronionego.
Ciekaw jestem czy o bubel czy prawdziwe dane.
Na moje oko prawdziwe dane:
http://crfop.gdos.gov.pl/CRFOP/widok/viewuzytekekologiczny.jsf?fop=PL.ZIPOP.1393.UE.3023022.75
http://geoserwis.gdos.gov.pl/mapy/?showExternalObject=566BBC45B66CD1BB4062D6E1238E31A1
Czy jak mamy błogosławionego księdza komandora podporucznika Władysława Miegonia to w addr:street powinna być wersja ze skrótami czy bez?
Tak, jest najwyraźniej ulica
błogosławionego księdza komandora podporucznika Władysława Miegonia
błogosławionego księdza komandora podporucznika Władysława Miegonia
Tak właśnie powinno być, bez skrótów.
“Błogosławionego Księdza Komandora Podporucznika Władysława Miegonia” !
https://www.openstreetmap.org/#map=15/62.0978/-6.7611 - podziemne rondo, znalezione na https://news.ycombinator.com/item?id=25494583
Niby normalny most, ale… Co? Paczkomat InPost?
Kolega źle kliknął w Vespuccim…
Ale śmieszniejsza jest ta kolejna edycja, gdzie ktoś dodał tylko highway=primary, ale nie usunął tamtego paczkomatu
A we Wrocławiu jest latarnia o nazwie “Miejski Internet”:
https://www.openstreetmap.org/node/2992700683
A, nie zauważyłem, że edycja robiona w Vespucci. Myślałem, że ktoś w iD czy JOSM tak zrobił…
A we Wrocławiu jest latarnia o nazwie “Miejski Internet”:
https://www.openstreetmap.org/node/2992700683
Nawet dwie:
https://www.openstreetmap.org/node/2927773217
Ciekawe który ogródek działkowy należy do jednego z mapperów?
https://www.openstreetmap.org/#map=18/50.36716/18.89196
Nawet każde drzewo jest opisane
https://www.openstreetmap.org/node/4977491950
Na OSM mamy już upamiętnienie sławnego „instrybutora” z Rymania: https://www.openstreetmap.org/node/8479343634
Mógł go przynajmniej opisać zgodnie z zasadami OSM, czyli rozpocząć nazwę z wielkiej litery.
Na OSM mamy już upamiętnienie sławnego „instrybutora” z Rymania: https://www.openstreetmap.org/node/8479343634
Czy wobec tego otagowanie budynku stacji nie powinno zostać zaktualizowane do building=ruins? ^^
To pytanie było na poważnie, czy nie?
Odpowiem na poważnie: Na stronie Radia Szczecin pojawił się artykuł ze zdjęciami po całym tym zajściu: https://radioszczecin.pl/1,420154,areszt-dla-kobiety-ktora-zdemolowala-stacje-orle
Widać, że budynek jest już prowizorycznie naprawiony, a także, że w terenie nie ma żadnego upamiętnienia „instrybutora” (oczywiście poza nim samym). Wydaje mi się więc, że raczej ten punkt nie powinien zostać w danych OSM na dłuższą metę.