Wirtualne spotkanie Edytorów i Sympatyków, albo jakoś tak ...

Ostatnio w związku z ograniczeniami okazało się, że mam trochę więcej czasu wieczorami niż zwykle :laughing: i tak sobie pomyślałem, że wy możecie mieć podobnie w związku z tym mam małą, taką malutką propozycję. Proponuje spotkać się na Discordzie (DS), ja i tak będę siedział, bo w Piątek (4.12.2020 tak około 19.00) chciałem sobie trochę porysować jakieś domki, przy jakieś kawie czy herbacie, najlepiej z Pilsna :smiley:

Dla wszystkich co chcą porozmawiać o trochę o OSM, trochę o Stowarzyszeniu, mapach i innych takich podaje linka:
https://discord.gg/HvQWsMeQzT

Nie trzeba nic instalować można rozmawiać z poziomu przeglądarki. Serwer był tworzony na szybko, więc uprasza się o “nieczepianie się”, pomysły są za to mile widziane. Oprócz forum zaproszenie leci też na FB, więc poza wami “Hardkorami”, może pojawi się trochę mniej zaangażowanych osób (Przynajmniej tak sobie ubzdurałem)

W razie pytań proszę o komentarze i takie inne …

PS Sporo korzystam z DS, więc jest szansa, że nie tylko w piątek się będę tam kręcił.

Spotkanie się odbyło. Było super. Dziękuje tym co byli obecni i tym co byli ale się nie odzywali… W przyszły piątek też będe.:smiley: Jak coś to siedzę jak mapuję na DS więc zapraszam.

Miło się rozmawiało, do usłyszenia w piątek!

Może na jutrzejszym spotkaniu porozmawiamy o wyborach OSMF?

W piątek (11.12) znowu udało nam się spotkać. Bardzo dziękuję wszystkim za obecność. Na przyszły tydzień plan jest trochę inny. Chcący spotykają się wcześniej, ale o 20.00 Mateusz Konieczny jako jeden z współautorów StreetComplete opowie o przyszłości aplikacji.

Jeśli macie jakieś konkretne pytania do Mateusza na Discordzie jest specjalny kanał do tego. Obiecał, że postara się na wszystkie odpowiedzieć.

Oczywiście można się też zapytać na forum lub napisać PW, postaram się odpowiedzieć.

następne spotkania wpisane do kalendarza https://osmcal.org/
co nie zmienia faktu, że jak ktoś chce porozmawiać to zapraszam nie tylko podczas spotkań