Ik heb een verzoek tot Bag-import voor het stationsgebied van Amsterdam Noord:
Hier wordt momenteel op verschillende locaties gebouwd, de gebouwen vorderen snel.
- Aan de B. Merkelbachsingel: https://www.openstreetmap.org/way/733045132
- Aan de Elzenhagensingel: https://www.openstreetmap.org/way/831147399
- Aan de Termini: https://www.openstreetmap.org/way/604727559
- Naast het Stadsdeelkantoor: https://www.openstreetmap.org/way/604727547
- Aan de Gare du Nord: https://www.openstreetmap.org/way/605321330
Overigens zou ik zelf graag ook Bag-imports willen kunnen verrichten. Is dit mogelijk voor iedereen, en zoja, is er ergens een duidelijk stappenplan te volgen?
Verzoek voor Bag-import te Meteren.
Gebied met nieuwbouwwoningen omgeven door de straten De Kantelen, Bolwerk, Ravelijn en Bentickshof.
https://osm.org/go/0EvwGs46k-?layers=N&m=
Alvast bedankt!
In Zwolle is een kantoorgebouw omgebouwd naar appartementen. Graag de punten importeren.
dokter van deenweg 70, Zwolle
Ik heb een verzoek tot Bag-import voor het stationsgebied van Amsterdam Noord:
Hier wordt momenteel op verschillende locaties gebouwd, de gebouwen vorderen snel.
- Aan de B. Merkelbachsingel: https://www.openstreetmap.org/way/733045132
- Aan de Elzenhagensingel: https://www.openstreetmap.org/way/831147399
- Aan de Termini: https://www.openstreetmap.org/way/604727559
- Naast het Stadsdeelkantoor: https://www.openstreetmap.org/way/604727547
- Aan de Gare du Nord: https://www.openstreetmap.org/way/605321330
Overigens zou ik zelf graag ook Bag-imports willen kunnen verrichten. Is dit mogelijk voor iedereen, en zoja, is er ergens een duidelijk stappenplan te volgen?
Gedaan:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=95245917
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=95245850
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=95245813
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=95245743
Ik zie je je zelf iD als editor gebruikt; daarmee kun je geen BAG-imports/updates uitvoeren.
Je zult jezelf eerst in JOSM dienen te bekwamen.
Laat maar horen.
Verzoek voor Bag-import te Meteren.
Gebied met nieuwbouwwoningen omgeven door de straten De Kantelen, Bolwerk, Ravelijn en Bentickshof.
https://osm.org/go/0EvwGs46k-?layers=N&m=
Alvast bedankt!
De gebouwen die op ‘Constructie’ staan in BAG: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=95248469
De ‘Ingeplande’ gebouwen tonen idd nog niet op SatPortaal September.
In Zwolle is een kantoorgebouw omgebouwd naar appartementen. Graag de punten importeren.
dokter van deenweg 70, Zwolle
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=dokter%20van%20deenweg%2070&resultOffset=0&objectId=0193100000003155&geometry.x=204947.33208394&geometry.y=502675.82716342&zoomlevel=7&detailsObjectId=
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.50911/6.12299
En zag nog wat meer: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=95248967
Graag een Bag-import van rijenwoningen aan de Kuikenlaan, Koperwiekstraat en de Rachel Ruyschstraat in Meppel.
De bouw van de eerste woningen is voltooid en wordt inmiddels bewoond.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.68375/6.18876
Alvast bedankt!
Verzoek voor Bag-import Schepenenhof 1, Middelburg.
https://osm.org/go/0EmHTEPB~?m=
Alvast bedankt!
Graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=95312842
Graag een Bag-import van rijenwoningen aan de Kuikenlaan, Koperwiekstraat en de Rachel Ruyschstraat in Meppel.
De bouw van de eerste woningen is voltooid en wordt inmiddels bewoond.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.68375/6.18876
Alvast bedankt!
Graag gedaan, imported volgens SatPortaal Sept: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=95312940
Graag een import van De Venen 7a te Maarn.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.06095/5.37762&layers=N
Alvast bedankt !
Er ontbreken wat bedrijfspanden langs de A12 in Veenendaal, aan Bastion en Citadel: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.04300/5.56473
Ook wordt er een bedrijfshal gebouwd aan de Innovatielaan 6 te De Klomp:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.04253/5.58017
Bedankt voor de imports.
Graag een import van De Venen 7a te Maarn.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.06095/5.37762&layers=NAlvast bedankt !
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=95342823
Ten oosten ervan staat ook iets in aanbouw; meegeïmporteerd. Indien onterecht kun je het verwijderen.
Er ontbreken wat bedrijfspanden langs de A12 in Veenendaal, aan Bastion en Citadel: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.04300/5.56473
Ook wordt er een bedrijfshal gebouwd aan de Innovatielaan 6 te De Klomp:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.04253/5.58017Bedankt voor de imports.
Bedankt Martin, maar ik vroeg expliciet om dit adres in De Klomp en geen andere. Van de andere bedrijfshal heb ik namelijk niet gezien dat hij in aanbouw is (maar zal wel komen, dus ik laat hem staan denk ik).
De woning en bijgebouw aan de Griftweg 2A waren gesloopt, deze heb ik dus weer weggehaald.
Bedankt Martin, maar ik vroeg expliciet om dit adres in De Klomp en geen andere. Van de andere bedrijfshal heb ik namelijk niet gezien dat hij in aanbouw is (maar zal wel komen, dus ik laat hem staan denk ik).
De woning en bijgebouw aan de Griftweg 2A waren gesloopt, deze heb ik dus weer weggehaald.
Je plaatsbepaling was voor mij niet nauwkeurig genoeg om te besluiten wélk gebouw het betrof en ik ging er - inderdaad - vanuit dat je eventueel onterechte imports wel zou verwijderen.
Graag een herimport voor deze huizen in Apeldoorn:
Fortunalaan 20-84
Dianalaan 1
Achillesstraat 1, 2
Argusstraat 1, 2
Atlasstraat 1, 2
(Vier blokken in een wijde boog)
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.21052/5.98340
Bij voorbaat dank!
Graag import bij Eemshaven drie nieuwe gebouwen in aanbouw, uitbreiding Google datacenter.
But don’t be evil
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=95353123&zoom=17&lat=53.42347&lon=6.86533
(Positie in BAG komt helemaal niet overeen met NSO TripleSat foto’s, dus handmatig verschoven. Is zeker aan verfijning toe)